Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Buli volt hétvégén nálam és...

Buli volt hétvégén nálam és bejelentkeztem facebookra és kárt csinált néhány ember az osztföm meg ideges lett? (többi lent)

Figyelt kérdés
tehát egyszer kiposztóltama facebookra hogy bulit szervezek vicből mert... és az osztály főnököm ismerős facebookon és látta! és haverommal a bulin bejelentkeztem a facebookomra és szemem láttára megkérdezte hogy ennek az embernek elküldheti-e hogy "kakakakaka" csak hosszaban és az ofőmre került a sor és én viccből mondtam neki hogy hajrá mert bízok benne úgy gondoltam érti mivan de kiderült nem és elküldte neki és reggel hozzá szólt az oföm hogy ha ittas vagyok az nem mentség ilyenekre és hogy hétfőn találkozunk és megyünk az igazgatóiba! most nem tudom hogy hülyéskedik e mert néha szokott vagy ha komolyan gondolja mit mondjak neki??(tudom hogy felelőség de ez azért nekem durva...
2014. nov. 16. 06:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

szal a hülyeségnek nincs határa ...

nem azért, de én ha ofő lennék, eleve eléggé meggondolnám h tanítványokat felveszek-e ismerősnek, másrészt ha igen, hát biztos nem csinálnék ilyen cirkuszt ebből h ki mit írogat oda. a net világa kicsit más, kicsit szabadabb, nem lehet ezt így kezelni h na megyünk az igazgatóhoz kisfiam mert jaj mit írtál. itt az odő is igen óvodás sztem ....

2014. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
*ofő
2014. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Istenem, hiszen még írni sem tudsz. Ez sokkal nagyobb probléma.
2014. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Most már remélem értitek miért ellenzem ha gyerekek isznak.
2014. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
de ez a sulin kívül történt! semmi köze hozzá az igazgatónak... nyugi, nem tud semmit csinálni az of.
2014. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

1. verzió: Mélységesen bocsánatot kérsz.

2. verzió: Megmondod, hogy nem te voltál, és mivel ez az üzenet nem sértő, pusztán csak egy értelmetlenség ezért nem tudod mi a probléma.

3. verzió: Szembeszállsz vele, megmondod neki, hogy ha nem tetszik tiltson le, igazgatónál pedig azt mondod: Iskolán kívül történt, hát iskolán kívül is legyen elintézve. Nem add oda az ellenőrződet, ha pedig mégis beírja valahova (e-ellenőrző, napló) akkor azonnal fordulj az Ombudsmanhoz.


De szerintem hülyéskedik, ezért te is kezeld így a helyzetet.

2014. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ebből nagyon nagy baj lesz ám, azt ugye tudod...Előre sajnállak a holnapi napod miatt. 1: 18 év alatti csoportos alkoholfogyasztás. 2: hivatalos személy zaklatása..

Ennek azért sulyos foganatja lesz.

2014. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Szóval ezek dokumentálva lesznek és nyilvántartva. Minden ilyen dolog és a jövődre kemény kihatásai vannak sajnos. Ugyhogy talán nem kellett volna alkoholt inni a bulin, mert ez így eléggé el lett rontva már ezzel.
2014. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Minek csinál ebből ekkora cirkuszt az osztályfőnököd hát nem értem.
2014. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hogy lenne már hivatalos személy? ezeket a mély jogi ismereteket ... az ész megáll.

Nyugi kérdező, szó nincs semmiféle hivatalos személy zaklatásáról, max közfeladatot ellátó személy, de akkor se meríti ki a zaklatás tényállását.

2014. nov. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!