Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől függ, h...

Szerintetek mitől függ, h lájkolnak-e 1bejegyzést FB-on? Néhány ember unalmas dolgait 10-20 ember, míg mások tényleg vicces bejegyzéseit senki? Csak érdekel, h ti mi alapján lájkoltok? Számít, h ki az illető? Vagy csak amit kiírt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy dolog számít, illetve kettő bocsi:

- mennyire vagy népszerű

- hány barátod van


Lehet valaki nagyon vicces ha kifelé nyomi, ez van ezt kell szeretni:) Én is ilyen vagyok amúgy, alig lájkolnak és néha fullosan idegesítő de hát nem azért kell kiírni, nem?nem:D


Én mi alapján? Hát azért csak ismerősöknek ritkán lájkolok, de barátoknak (úgy szűk 15 ember) elég sűrűn:))

2010. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én nem tudom mitől függ, akár mit írok ki vagy akármilyen videot osztok meg, alig "lájkolják" vagy pedig senki:(( pedig nem vagyok nyomi:( és barátaim is vannak..de minden hiába:( szerintetek nagyon gáz?
2010. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!