Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy beszéljek ma a matektanár...

Hogy beszéljek ma a matektanárommal, ha nem szimpatizálunk egymással? Mert megbántottam, és ő is engem Félek ha odamegyek elküld

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elöször is keresd meg négyszemnözt, kérj elnézést azért, hogy korábban megbántottad, és kerd meg, hogy felejtsétek el a történteket.


Utána pedig - függetlenül attól, hogy ö hogyan viselkedik veled -, légy maximálisan udvarias.

2014. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Menj oda, ha elküld, az a legrosszabb. Ha nem küld el, akkor beszél veled, jó esetben megbocsát. Neki sem jó, ha rossz a kapcsolat köztetek.

Ne rinyálj előre, amikor nem is tudod, mit fog tenni. Hogy a fenébe tudtad megbántani? Hányadikos vagy? Mennyi időt kell még együtt eltöltenetek?

2014. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ő volt velem udvariatlan,tanár létére,és én voltam udvarias,és amikor megírtam neki hogy ő milyen ember (udvariasan) ő sértődött meg.
2014. nov. 21. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy, hogy megengedheted magadnak, egy tanár számára megírni az udvariatlan viselkedését? Egyáltalán: mi volt az udvariatlanság az ő részéről?
2014. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már megbántam azt amit írtam neki,igazából kedvelem a tanáromat,csak félek elmondani neki,mert kedves és úgy volt hogy elmondom neki (tegnap)de elmaradt és hogy kedvelem,és sokat segített,csak sajnos félek.
2014. nov. 22. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt jól elintézted! Valaki előttem javasolta, hogy milyen módon próbálj vele beszélni. Fogadd meg, minél előbb legyél túl rajta. Sok sikert. Elárulod, hányadikos vagy?
2014. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bízz benne, hogy a matek tanár gyerekes megnyilvánulásnak minősíti, és már nem is foglalkozik vele.
2014. nov. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem foglalkozott azzal amit írtam neki bár utalt egyszer rá ,de furán néz rám,nem tudom mit tegyek..
2014. nov. 24. 17:08
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha veszek neki valami szép ajándékot,annak örülne?

amúgy 11-es vagyok

2014. nov. 24. 17:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél, vagy csinálj valami ajándékot neki. És tanuld a matekot, mindig legyen kész a házi feladatod, és legyél aktív az órákon. Sok sikert.
2014. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!