Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mikor néz a tanár a diákja...

Mikor néz a tanár a diákja szemébe, ha közbe nem is beszélgetnek egymással?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te valami konkrét dologra gondolsz, úgyhogy azt írd le. (Azzal mindenesetre ne biztasd magad, hogy szerelmes beléd a tanár, ez meglehetősen ritka és semmiképpen nem szerencsés.) A tanítás normális része, hogy a tanár illetve bármilyen előadó a közönségére és annak egyes tagjaira néz.
2014. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam olyanra hogy "szerelmes "

De mivel mindenki az órai munkát végezte a füzetébe csöndben,attól még nem szokás nézni a másikat.

2014. máj. 1. 17:31
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hova nézzen? Meredjen a plafonra? Az a dolga, hogy figyelje a munkátokat! Nem a diákot "nézi", hanem azt figyeli, ahogy dolgozik.
2014. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindegy akkor nézzen,ha ő ezt élvezi akkor csinálja,én attól még nem leszek jobb
2014. máj. 1. 17:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki a füzetébe írt, ahhoz pedig lefele a papírra kell nézni, akkor hogy a fenébe tudott a tanár a szemedbe nézni?
2014. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Úgy hogy én nem írtam semmit a füzetembe,bénáztam,és hát pont egymásra néztünk,nagyon zavarba jöttem,de éreztem hogy még néz
2014. máj. 1. 17:59
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézte h miért nem dolgozol.
2014. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Óhh, ezt sokkal természetesebbne kell felfogni. Valószínűleg segíteni akart, de amúgy bármikor néz téged egy tanár, azt úgy kell értelmezni, hogy neki az a feladata, hogy egy egész osztállyal kommunikáljon, márpedig a kommunikációnak 3 fajtája van (majd lehet, hogy kéősbb tanulsz is róla): verbális, nonverbális és paraverbális. Tessék utána olvasni, mert érdekes.
2014. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jah és abba mi az érdekes? Hisz tudja hogy nem vagyok jó benne,ez nem olyan nagy dolog.

De a nézése hosszú volt és elég öntelt volt,biztos arra gondolt hogy mennyivel okosabb mint én.

2014. máj. 1. 18:28
 10/19 A kérdező kommentje:

De ha segíteni akar akkor miért nem jött oda?

Fél tőlem

2014. máj. 1. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!