Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak fiú osztálytársamnak...

Mit adjak fiú osztálytársamnak karácsonyra (15)?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok, tehát szeptemberben találkoztam vele először, szóval nem nagyon ismerem és nem is vagyunk túl jóban.

Max. 1500 Ft-ért lehet neki venni valamit. Szereti a poénos dolgokat, kb. ez az összes amit tudok. Segítsetek!



2014. nov. 26. 16:52
 1/3 anonim válasza:

Tavaly én is fiút húztam.

Tőlem ezt kaptam: találtam egy üveget aminek hátrabillenthető teteje volt. A tetejére csináltam egy hóemberfejet(egy fehér pamacs, sál, szem-száj+kalap, csak egy kis ragasztó kellett)

Az üveget megtöltöttem csokival és franciadrazséval. És, ha ki akarta nyitni, le kellett fejeznie a ,,hóembert"... Tetszett neki... :D Ekkor voltunk 8.osok.


Sajna idén is fiút húztam, szóval, ha van egy jó ötleted akkor engem is érdekelne... ;)

2014. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bögre
2014. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát így nehez hgy nem ismerem, de vannak ilyen piás játékok, ha rsetleg szeret inni ez poenos szerintem. Akár egy parfüm is jó, ha a pias ötlet nem jött be. Meg persze soook csoki, azzal nem lehet meellenyúlni :-)
2014. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!