Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezért mit adhat, ami "fix"?...

Ezért mit adhat, ami "fix"? Többi lent.

Figyelt kérdés

A mai napon volt egy 7. óra, ami valami fontos dolog miatt volt, és csak az osztály felének. De csak a main, mivel egyébként 6 óránk van minden szerdán.

Lehet, hogy nem kellett volna, de mi ezt ellógtuk 2 másik emberrel. (és mielőtt valaki azzal jönne: egész életemben ez volt az első ilyen eset, és nem szeretnék rászokni sem, de a kérdés nem ez) Gondolom észrevették, de ha oly fontos lett volna, már anya tudna róla, viszont nem hívta fel a tanár őt...

Szakkör lett volna helyette jópár emberkének egyébként. (tekinthetjük annak is) Sokat számíthat az is, hogy az osztályfőnök órája volt, tehát nem csak egy sima szaktanáré (szakkör is az ofővel lett volna).


Tudom, hogy adhat igazolatlant, de ezért adna? Esetleg mást (pl. figyelmeztető, intő)?


2014. dec. 3. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én sulimat, és a tanárokat alapul véve minden gond nélkül.
2014. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(Az igazolatlanra értettem)
2014. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó. :D Egyébként általános, ezt nemírtam.

Holnap lesz vele óránk, úgyhogy ha egyáltalán észrevett (én végülis kinézem belőle, hogy nem), szólni fog. Ha pedig nem, jót fogok röhögni az egészen...

2014. dec. 3. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!