Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyedül vagyok az osztályban,...

Egyedül vagyok az osztályban, nincs társaságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenkinek megvan a kis társasága én meg nem tartozom sehova sem. Jóba voltam a szobatársaimmal ,de igazából amióta le se tojnak és most rájuk jött az a hév ,hogy ezért én vagyok a hibás ,nem igazán lógom velük már iskolaidőben. Volt még pár lány akivel jóban vagyok ,de nem tartozom oda ,nem tudok harmadikként ,jól becsatlakozni ,ha értitek ,szóval mit tegyek? Másik osztálynál már próbálkoztam ,szünetekben beszélgettünk ,de nem igazán jött össze.

2014. dec. 5. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel már én is voltam így.

Akikkel korábban jobb kapcsolatot ápoltál, azokkal nem próbálnál meg beszélni? Az is lehet, hogy nekik fel sem tűnt, hogy elhanyagoltak téged, illetve lehet, hogy hibáztál valamiben. Hidd el, egy kiadós beszélgetés csodákra képes. Ha pedig még így sem érzed magad közéjük valónak, akkor az is lehet, hogy az a közös téma hiányában van. Legyél nyitottabb, érdeklődőbb, ne félj becsatlakozni beszélgetésekbe, de arra is ügyelj, hogy ne nyomulj túlságosan, és ne akarj mindenkinek megfelelni! Az is lehet, hogy egy idő után ők akarnak feléd nyitni.

2014. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Az elso valaszolo tokeletesen megfogalmazta!👏 Merj odamenni mas tarsasagokhoz is! Biztosan nem fognak elkuldeni..😏 Es tenyleg ne eroltesd ra magad senkire, de (!!!), azert ne hagyd megvaltoztatni magad olyanra, amilyen nem vagy!️
2014. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
tudod ilyen esetekre vannak ott a könyvek, filmek, sorozatok, internet, sportok, játékok, zene, stb... Gondolom (mint minden értelmes embernek) neked is vannak hobbiaid, ami nem kell hogy egyezzen a többiejével. Az interneten több ezer olyan ember van aki hasonlóan szeret(heti) azokat a dolgokat amit te. Próbálkozhatnál ott is ha az osztálytársaiddal nem megy... Vagy vegyél egy kutyát. :DD
2014. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!