Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondjak ha nem akarok...

Mit mondjak ha nem akarok részt venni a karácsonyi ajándékozásban az osztályban? Illetve a tanár kötelezhet rá?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem szeretnél részt venni? Ha sikerült megfogalmaznod, akkor mond azt.
2014. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem kötelezhet rá, de de csak nyomós indokkal maradj ki a játékból, ugyanis ez amolyan "csapatépítő" játék. Nem a drága, hanem a személyre szóló, ötletes ajándék a nyerő.
2014. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
én is hülyeségnek tartom. Kihúzok egy olyat, akivel nem is vagyok olyan jóban (egy 38 fős osztályban azért nem beszélek mindenkivel napi szinten), max beszélünk pár hetente néhány szót, és vegyek neki karácsonyi ajándékot. Nem is ismerem, ilyenkor szokott az lenni, hogy otthon megnézem, milyen csokik vannak, ebből vagy összejön a kívánt értékhatár, vagy nem. Ha nem, akkor még veszek a maradék összegből még 1-2 csokit, amik valszeg nem is a kedvencei. Én megint kapok olyan édességeket, amiket megeszek, de nem a kedvenceim, viszont az ajándékozónak meg pénzbe kerültek, holott ebből az összegből magának mindenki jobb dolgokat venne. nincs sok értelme. akivel jóban vagyok, annak úgyis veszek, anélkül is, hogy muszáj lenne, és még örül is neki, mert tudom, mit szeret
2014. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Semmit. Megmondod, hogy nem akarsz benne részt venni azt kész.


Ha kötelezni akar, akkor nem húzol nevet. Ezzel nem fog tudni mit kezdeni.


Én be se mentem az ilyen utolsó napokra, minek?!

2014. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem köteleznek senkit erre, ha nem akarsz részt venni, akkor nem kell.
2014. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy nem kívánsz részt venni, a 3-as pedig indokolt is. :)

Nem kötelezhet rá.

2014. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
60%
Nagyon nagy hülyeség! Remélem nálunk kimaradt de minek ne húzz és nem csinálhatsz semmit! Meg minek is ha azt húzod akit nem is bírsz. Persze én furcsa módon PSP játékot adtam ami nekem nem kellet. kb: 500-1000 ft - de a lényeg nem kötelezhet!
2014. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
én is baromságnak találtam,pláne gimiben.de legalább nem random emberkéknek kellet vannam valami baromságot hanem választhattam...kapott egy tfp-t,és 3 szaloncukkert,én pedig 2 doboz cigit.
2014. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 susukoma válasza:
0%
Az ilyen "baromságnak tartom" válaszokból jön le, hogy mennyi empátia is van az emberekben... az így gondolkodók társadalmában esik meg könnyen, hogy a szomszéd nyugodtan agyon is verheti élet társát miközben senki "nem hallott" semmit... és így nézve már nem is annyira meglepő tudni, hogy miért fagynak halálra emberek az utcán, és miért nem volt senki aki haza kísérje azt, aki másnap a detoxikálóban kötött ki...
2014. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Beszéld meg az ofőddel, hogy te ezt nem szeretnéd, ha normális akkor ezt elfogadja. És nem, nem kötelezhet rá.

Kedves utolsó! Én is elég nagy idiótaságnak tartom ezt az ajándékozás dolgot és nem értem, hogy hogy jön most ide az empátia, elmagyarázhatnád. Miért függ össze az, hogy szólok-e hogy a szomszéd veri a nejét azzal, hogy nem szeretek ajándékot venni olyan embereknek, akiket nem kedvelek, nem ismerek? Tavaly 37-en voltunk az osztályomban természetes, hogy nem ismerek mindenkit közelebbről, nem tudom mit szeret főleg úgy, hogy én speciel nagyon béna vagyok az ajándékozásban. Amúgy meg nagyon kínos, amikor valaki ad neked egy ajándékot pl. egy bonbon készítős könyvet, te meg probálod nem megkérdezni tőle, hogy honan van az ötlet, meg nem arra gondolni, hogy te órákat töltöttél ajándék kereséssel ő meg valószínű totálisan beleszart az egészbe. Mert általában azok, akik a leglelekesebben mondják, hogy legyen totálisan leszarják az egészet, ha nem a barátjaikat húzzák. Remélem megtudod nekem mondani utolsó, hogy miért is jó ez és miért függ össze az empátiával...

2014. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!