Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A matektanáromról lenne szó. Kölcsönös a ''szimpátiánk'', de én nem mutatom ki felé. Ő viszont annál inkább. Mindig figyelek az óráján, jók a jegyeim az említett tárgyból. Cinikus velem, rocker vagyok, ezért a külsőmre is tesz megjegyzéseket. Igazságtalanul osztályoz, összehasonlítottam egy dolgozatot a társaméval, arra kapott ötöst, amire én négyest. Vannak ilyen nyaligépei a csoportból. Nem tanít valami jól, emiatt alig értjük meg. Ráadásul a nyakunkon a felvételi. Én egy erős gimibe szeretnék felvételt nyerni, ahová azért nem elég egy pl. 40%-os központi matek.

Nő az illető.

14/l


2014. dec. 10. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég fura a leírás, mert a matek tipikusan az a tantárgy, amiben nem nagyon lehet kivételezni. Ha valami jó, és járt rá pont, akkor neked is megkell adja, vagy nyugodtan elkezdhetsz reklamálni..

Ha pedig nem jó a tanár, akkor fejleszd magad, vagy magántanár.

2014. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a teljesen jó dolgozatra adnak 5-öst. Szóval hibátlan kell legyen a tiéd is és az övé is. Amúgy ilyenkor dugd az orra alá, amikor épp jó napja van. Ha nem tesz semmit, akkor szólj az oszinak, és ha ő se, akkor beszélj az igazgatóval. Ha nagyon nem érted a leckét, akkor magántanárt ajánlok.
2014. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden oké volt a dogámban. Kivételez. Ez úgy megy, hogy odamennek a tanárnőhöz és körbeugrálják meg pitiznek neki. Mivel én nem vagyok köztük, szerintem ezért nem bírja a burám.
2014. dec. 10. 15:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Senki nem ért semmit és még nekiáll feljebb, hogy nem megy a matek.
2014. dec. 10. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Legalább neked segít a matektanárod,nálam úgy kezdte amikor még nem ismert,hogy kiabált velem az osztályban és nem segített,majd az osztályfőnököm kérésére segített volna csak, ha hagyom ,én visszautasítottam,nem kérek az ilyen nőkből..és ezt megírtam neki levélben,erre az volt a reagálása,persze az osztály előtt,célozgatva rá "most tanába nem olvastam az e-mailjeimet"majd folytatta hogy "jól elidőzők az óráján" ,persze..biztos,magamba,és még azt hittem normális emberhez méltóan meglehet vele beszélni,hát tévedtem..de még így is nekem volt bűntudatom,csak tudnám mitől,amikor ő volt az aki gúnyolt..mert rossz vagyok matekból..persze ezt sose mondtam el senkinek csak itt a gyakorin.hun

Így váltunk el 2014 ben

2014. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnállak , ez pocsék lehet......
2014. dec. 10. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!