Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az aktuális törvények szerint...

Az aktuális törvények szerint egy felnőtt férfi minimum hány éves lánnyal létesíthet nemi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14 a beleegyezési korhatár
2014. okt. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Törveny die vagy oda,azert en nem engednem,hogy a14eves lanyom egy felnött ferfival kavarjon,söt meg egy14eves fiuval Sem.14eves lany meg gyerek.
2014. okt. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
ide
2014. okt. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
14 év a beleegyezési korhatár, részemről viszont letépném a....pár testrészét annak a felnőtt férfinak, aki egy 14 éves gyerekkel létesít kapcsolat.
2014. okt. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
14 ev a korhatar, de en mint apa azt mondom, hogy figyelj oda ha egeszseges akarsz maradni.
2014. okt. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14 évesen persze járogathatnak, foghatják egymás kezét egy korabelivel, de ha egy 17+ éves, főleg 20+ éves férfi legyeskedne a kislányom körül, akkor először szépen kérném meg, hogy hagyja békén. Ha ez nem segít, akkor egyre csúnyábban.
2014. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

14.

A sok "hű de erkölcsös vagyok" apukának meg pár dolgot azért a figyelmébe ajánlok:

Azon túl, hogy amennyiben tényleg tettlegességre kerül sor, ti lesztek azok, akik megütitek a bokátokat, azért gondoljatok már bele: mi a jobb? Szerelemből szeretkezni egy idősebbel, vagy az, ha valaki vele egykorú csak azért dugja meg a lányotokat, hogy henceghessen vele?

2014. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!! - Nem azért kérdeztem, mert abban a helyzetben lennék, hogy ez a kérdés érintettség okán felmerüljön, (egyébiránt én is úgy tudtam, hogy 14 év) - csak újabban sokfélét lehetett hallani, meg olvasni ebben a témában. Sajnos, a médiatörvények olyanok, amilyenek (véleményem szerint felháborító, hogy mit megenged a törvény a médiának)(vagy nem engedi meg, de nem is szankcionálja azt a sok hazugságot, szándékos csúsztatást és megtévesztést, félreinformálást). Ez nem a fenti témával összefüggésben háborít fel konkrétan, csak ennek kapcsán kívánkozott ki belőlem.

Mondjuk, én is ingerült lennék, ha egy 20 éven felüli férfi a 14 éves lányom körül sündörögne.

2014. okt. 17. 10:31
 9/12 anonim ***** válasza:

" Szerelemből szeretkezni egy idősebbel,"


Nagyon beteg lelkivilágú ember lehet, aki felnőtt létére egy 14 évesre mászik. Szó nincs itt szerelemről.

2014. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont!


Ha szerelemből mászik rá a 14 éves lányomra egy 20+ éves férfi, az beteg lelkivilágú, tehát ezért ne legyen a közelében.

2014. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!