Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kéne tennem, ha lehordtak,...

Mit kéne tennem, ha lehordtak, és ezt a lányt minden nap el kell viselnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. átjöttem gimnáziumba. volt itt pár ismeretségem na beilleszkedtem de olyan jó barátokat nem nagyon sikerült szereznem. na, a legjobb barátnőm egy évvel felettem jár és neki egy (igen helyes) évfolyamtársa elkezdett nekem udvarolni. na hát nekem is bejött ő de nem jöttünk össze. 2 hónapig folyamatosan beszéltünk. közös baráti kört is alakítottunk amiben a legjobb barátnőm, én meg ő és két fiú évfolyamtársam volt benne. na ott beszélgettünk minden nap órákat, de aztán kilépett és nekem se írt meg írtam neki suliba se köszönt meg semmi aztán letiltott mondván: ,,barátnőm van." na ez nekem nagyon fájt de nem nagyon sírtam mert úgy gondoltam, nem éri meg. megtudtam, hogy az egyik évfolyamtársammal jött össze, akit lehordott nekem régebben. na ez sem érdekelt, maradtunk négyen a baráti körben. de aztán az a lány és a barátnője (régebben is jóban voltak) de elkezdett barátkozni jobban a két fiúval a baráti körünkből. fotózkodtak, találkozgattak. de ez se nagyon érdekelt. de aztán az egyik fiúra a baráti körünkből (akibe nagyon sokan szerelmesek) elkezdett írogatni valaki névtelenül a lányoknak hogy kibe szerelmes. azok elkezdtek találgatni, és az első két lehetséges ember én meg a legjobb barátnőm volt(és le is hordtak minket) na ekkor a legjobb barátnőm és az osztálytársai elmentek és leordították őket. a barátaink a baráti körből meg kiálltak értünk a hátunk mögött. és ezt onnan tudtuk, hogy az a lány, aki ugyanúgy együtt volt az udvarlómmal, kibeszélte a másik lányt és elmondott mindent a barátnőmnek. na elcsitult ez az ügy de az udvarlóm barátnőjét minden nap látom, hogy az osztálytársaimmal fotózkodik, és nagyon jóban vannak. persze nem mer a szemembe nézni. és nagyon oltani se, mert tudja hogy tudom hogy mennyire elárulta a barátnőjét és hogy erős csapat véd engem, akiktől ők nagyon megijedtek. azt mondták, én vagyok az évfolyam legjobb csaja de nagyon fáj minden nap látni hogy nekem nincs annyi barátom mint neki és hogy ő milyen nagyon jól él amíg én szinte minden nap sírok mert rossz a közérzetem meg minden. de annyira nekem nem rosz mert arra gondolok hogy én nem puszilgatok minden fiút ha barátom van, nem teszem ki a seggem és azt se szeretem, ha a nagyobb fiúk ölelgetnek mert én egy szolid lány vagyok és ő meg folyamatosan csalja a régi udvarlómat. Szerintetek mit tehetnék? mondjam meg neki hogy ne beszéljen ki folyamatosan mert nem ismer? és mit ajánlotok, mire gondoljak, irigységemben? köszönöm a válaszokat, és ha elolvastad ezt, boldog új évet mindenkinek.

2014. dec. 18. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Jézusom, mennyi na.

Egyébként nem kell velük foglalkozni.

2014. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Na" ez aztán eléggé gyerekes úgy unblock.:P


Szerintem ilyesmivel nem kell foglalkozni. Biztos nincs jobb dolga, és ahelyett, hogy a saját életével törődne,másokéba "kontárkodik" bele. H*lyeség az egész, és különben te is próbálj kicsit érettebb lenni. Persze nem tudom, hogy hány éves vagy...

2014. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vadkorte81 ***** válasza:
Gimnaziumba jarsz?gyoooooooo
2014. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!