Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az átkot hogyan vehetném le...

Az átkot hogyan vehetném le magamról? Úgy érzem van rajtam valami és tudom is, hogy kitől kaptam, de sajnos ezt a személy egyelőre el kell viselnem, mert elég kiszolgáltatott helyzetben vagyok és ő a munkaadóm.

Figyelt kérdés
Érzem, hogy el kellene jönnöm, de nem tehetem és kölcsönös az antipátia. Napról napra gyengébb vagyok, a hátam beszakad és iszonyatosan szédülök már vagy 2-3 hete. Még mielőtt megkapnám. Voltam orvosnál és minden rendben.Én hiszek a spirituális dolgokban és érzem, hogy átok van rajtam. Ettől szeretnék megszabadulni, de nem tudom hogyan?
2014. jan. 12. 00:48
1 2
 1/11 *Nekomimi* ***** válasza:
92%

Minden a fejben dől el. Ha Te, kedves kérdező folyamatosan azt magyarázod be magadnak, hogy elátkoztak, akkor ez így is fog maradni. Tudod, az agy nagyon sokmindenre képes...

Viszont, amint megérted azt, hogy nincs olyan, hogy átok stb, akkor elég gyorsan el fognak múlni azok a dolgok...

2014. jan. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, persze tudom,hogy sok minden fejben dől el,de valahogy ezen az emberen érzem, hogy rossz.Már a nézésével meg tudna ölni,minden egyes szavával megaláz,és tényleg mióta ez az ember itt van az aurámban, azóta vagyok rosszul.
2014. jan. 12. 01:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyira egyszerű a megoldás: Egyszerűen nem hiszel az ilyen baromságban és máris átokmentes leszel. Ha meg a munkaadód utál téged akkor nem átkokat gyárt otthon titokban hanem kirúg.
2014. jan. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tud kirúgni, mert szüksége van rám én meg nem találok semmi mást,hogy el tudnék jönni.Lehet már csak az utálat amit a munkám és miatta érzek az húz le ennyire. Nem tudom.
2014. jan. 12. 02:19
 5/11 *Nekomimi* ***** válasza:

Lehetséges, az az inkább úgy mondom, hogy 100%-ig az van, kedves kérdező, amit le is írtál egyel felettem.

Biztosan az a tudat gyötör, hogy folyton vele kell dolgoznod, mindíg a látod az idióta pofáját ( bocs :D ) és emiatt van az egész. Próbáld magadban valamennyire elfogadni a tényt, hogy egyenlőre sajnos ez van. Tudom, nem egyszerű, de próbáld meg. Ne engedd meg, hogy " ő győzzön". Légy Te az erősebb. :)

2014. jan. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt 2 kolléganőm akik szó szerint energiavámpírok.Ha mellém ültek lezsibbadt és borzongott az adott testfelem.Használjál megfelelő ásványokat ékszerként,vizualizálj magad köré védőpajzsot,otthon tartsál kősó tömböt... stb,stb.Sok anyag olvasható a Neten.Méregteleníts testi-lelki és érzelmi szinten.Nem hiszem, hogy átok lenne rajtad ennyitől.

Valószínűleg inkább sorsfeladat ezt a "lényt" elviselned.De ne tedd sokáig-keresd aktívan a kiutat!!

2014. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.Igen azt érzem én is, hogy ez nem az én utam és onnan mielőbb el kell jönnöm, már dolgozom rajta egy ideje, de semmi sem sikerül.Addig is próbálom elfogadni a tényt és azért ezeket az ásványokat is megpróbálom.
2014. jan. 12. 14:14
 8/11 anonim válasza:
Anya! Bocsi hogy ideírok, de tudom hogy te írtál az enyémről (gyorsan csináltam egy másikat és arról írok) de anya nem találom a kérdéseimet, és nagyon de nagyon remélem, hogy nem rólam van szó, ááá várjunk csak én tom, azt személyesen mondom el, csak várom hogy elolvasd a levelem
2014. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ja és anya! Megint én vagyok! Az első válaszolónak igaza van, te vonzod be ezeket az átkokat
2014. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyd az ásványokat,használd a saját teremtő erődet. Találd meg azt a színt,amit a legjobban szeretsz vagy közel érzel magadhoz valamilyen okból és képzelj el egy ilyen színű gömböt magad köré. Érezned és tudnod kell,hogy ez a gömb megvéd az ilyen emberektől. Ahányszor kellemetlenül érzed magad emiatt a személy miatt,csak idézd fel ezt a gömböt és érezd a hatását! :)
2014. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!