Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet baj hogyha idősebbekkel...

Lehet baj hogyha idősebbekkel leszek egy szobába a kollégiumban?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek gimnáziumba 13 éves leszek és kollégista.A velem egykorúaknak azonban nem lesz külön szoba,hanem idősebbekkel leszek.Szerintetek ebből lehet baj?(úgy értem hogy nem fogadnak be,cikiznek stb.)
2014. dec. 25. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Kapja be a faszom a kollégium igazgatója! Utána ha engem leszopott, dobják be az aránéba, oroszlánok közé. Aztán megtudja, többségében hogyan jár egy kiszolgáltatott 13 éves, mondjuk 15-16 éves fiúk között.


Kedves kérdező, legyen szerencséd, ezt kívánom!

2014. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
sok sikert.. foleg hogy szerintem nem epp egy cool kid vagy
2014. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D
2014. dec. 25. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor a legrosszabb ami történhet, hogy lenéznek a korod miatt. Mindenesetre az első 1-2 hónapban legyél figyelmes, akkor dől el minden.
2014. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lányként nem kizárt, hogy kitolnak olykor a szobából, ha épp ku .rválkodni akarnak. De lehet h kapsz ilyenkor tőlük tíz százalékot. Komolyan mondom! Én is voltam kollégista. Ha a szoba felé menet lihegést hallottam, esélyesen kizártak.

(Közös szobát nem használok bordélynak. Meg egyébként se.)

2014. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elírtam ,bocs.

Közös KOLLÉGIUMI szobát nem használok bordélynak. Meg egyébként se.)

2014. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyémántlány ***** válasza:
Szerintem nem kell egyből beparázni, az is lehet, hogy rendesek lesznek. Nem minden tizenöt éves lány r*banc. Biztos, hogy lesz valaki, aki jó fej, és befogadó. Meg egyébként is, egy-két év manapság semmit nem jelent, egy tizenhárom, és egy tizenöt éves között nincs érdemi különbség. Legyél velük kedves, próbálj meg nyitott lenni. Nem kell egyből úgy hozzájuk állni, hogy "biztos köcsögök" mert az emberek megérzik, ha első ránézésre valaki ítélkezik felettük. Szerintem, ha nem csapsz nagy balhékat, nem lesz semmi gond :)
2014. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!