Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bosszúra öltetek? (Többi lent)

P_petra97 kérdése:

Bosszúra öltetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van 3 fiú az osztályban aki nagyon irritál (inkább 2 de most mindegy) és egyfolytában árulkodnak meg a tanároknak "beköpnek" minket, amit igazàból nem is csinálunk csak félreértelmezik a pillanatot.. pl a múltkor is hogy mi levelezünk órán mikor nem de a tanár meg annyira hülye hogy elhitte nekik és beírt nekünk.... van még egy sztori akit érdekel elküldöm privibe mert itt a legtöbb ember gondolom hogy mit írna...


Szóval annyi hogy bosszút akarunk állni azon kívül hogy nagyon idegesítjük őket (direkt).. a bosszú ötleteket ha nem akarjátok ide akkor privibe is fogadom:)

Köszi:)



2014. dec. 26. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Saját ötlet nélkül inkább el se kezd.
2014. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi most vettem észre hogy elírtam...

*ötletek

2014. dec. 26. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon gyerekes dolog a bosszú. És visszaszáll. Nőjetek már fel.
2014. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem mert olyat akartam hallani hogy gyerekes stb.

Jól van. Megértettem.

De szeretnék értelmes választ is! Köszi :)

Még azt elfelejtettem hogy 14L

2014. dec. 26. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelmetlen amit írtam! A mondat megfelel a nyelvtan szabályainak. Ti pedig kicsit habókosak vagytok, megismétlem: nőjetek már fel!
2014. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor kijavítom :

Ha nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésre akkor ne írj

2014. dec. 27. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

nem tudom, ki és miért törölte a válaszomat!

Idétlenségeket kérdezel, arra adtam érthető, magyar válaszokat. A bosszú gyerekes, primitív, szappanoperából vett ötlet, és visszaüt a bosszúállóra.

2014. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Nekem is van egy osztálytársam még lehet hogy kettő is akit ugyanígy piszkálnak a fiúk,(én jóba vagyok a fiúkkal:), ha nem szóltok vissza nekik akk nemfognak titeket piszkálni, jo ezt gondolom nehez meglállni de lehetséges..

Meg kinek hiànyzik az hogy most ti elkezdtek "bosszút allni" ,amugy ebből még az is lehet hogyha a suliba csináljátok még ti kaptok érte valamit. Tehát hagyd oket beken,direkt csinálja mind..:)

2014. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oké:)

Amúgy ha csendben ülünk akkor is beszólnak

Azért köszi, ment a zöld kéz:)

2014. dec. 29. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak nem tudják hogyan kell udvarolni:)

Csak vicceltem! Amúgy szerintem sem érdemes velük foglalkozni, őket ez szórakoztatja, és ha bosszút álltok, vagy visszaszóltok akkor ők még csak azért is tovább csinálják:/

Mondjuk az tényleg nem valami vicces, és már durva hogy beírtak nektek amiatt, mert nem is csináltatok semmit, csak a fiúk árulkodtak:/ Hátha egyszer megunják!;)

2014. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!