Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm családja eltilto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm családja eltiltotta és a lány is tagad mi a legjobb a bosszúra?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam hogy vérrel írom ki a lány nevét egy törött szívbe a házuk elé :/
2013. dec. 25. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem bosszú, ez maximum figyelemfelkeltés céljából jó, és egy diliházban végzed. :)

Hagyd őket a picsba inkább.

2013. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezzel igazolod, hogy OKKAL tiltották el tőled.
2013. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem is csodálom hogy eltiltották ha ilyen degenerált dolgokat találsz ki :D
2013. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:

én azt nem értem, miért a bosszú az első, ami eszedbe jut?

miért és kin is kéne bosszút állni?

2013. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne csinálj ilyet, inkább csak ne foglalkozz vele
2013. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Felhívtam és mindent rám fogot én húzam le a jegyeit vetem roszra peddig én ameddig csak tudtam segítettem neki hányszor hozott 5 öst miattam erre bezeg nem emlékszik az anyja vagy amikor otthon csak tv-t nézet és nem csinálta azt amit a anyja kért én kikapsoltam és odéb küldtem munkát csinálni szeretem minden jó volt erre meg mindent rám fog csak mert megijedt a anyja pasijától aztán még tagadja is a egészet sztem megérdemli...
2013. dec. 25. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2013. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát azért még szeretnék egy vissza döfést csak nem tudom mivel :s
2013. dec. 25. 19:33
 9/10 Költőnő? ***** válasza:

de miért???

ez gyerekes...

2013. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba őket, annál jobban semmi nem fogja őket zavarni, mint hogy egyik napról a másikra le...od. A bosszúra szánt energiád, időd... meg fordítsd valami hasznosabbra, menj el haverokkal bulizni, szórakozz, kapcsolj ki :)
2013. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!