Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy nagyon aranyos barátnő...

Van egy nagyon aranyos barátnőm, aki mindössze 153cm rengetegen az osztályból csúfolják, és utálják emiatt, pedig nem is ismerik. Segítene valaki? A többi lent.

Figyelt kérdés
(amúgy jó fej, csak túl sokat legelteti a szemét a fiúkon). Én nem vagyok túl jó az ilyen lelki dolgokban, mivel én könnyen barátkozom, és nem érdekel más véleménye. Rengeteg barátom van, akik kezdenek tőlem is elfordulni, mert vele barátkozom. Szerintetek mit csináljak? Nem igazán tudok állást foglalni... Amúgy most kilencedikesek vagyunk. Szóval még négy évig ez az osztályom lesz.
2014. dec. 28. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mérlegelj , hogy az a lány vagy a többi barátod. Csak el kell dönteni melyik a fontosabb. 16/L
2014. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre csak azért ne barátkozz vele mert, egyedül van. Nincs rosszabb a muszály barátságnál. Előző válaszoló.
2014. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Beszélj vele mindenképp, hogy mi lehet a fő probléma ami miatt utálják és változtasson a negatív dolgokon. Ne hagyd hogy magával húzzon téged is, mert megkeserítheti a maradék 4 évedet. Nekem is volt anno gimiben egy barátnőm, aki mellett kiálltam a többiekkel szemben, később elárult és meg is lopott, szóval csak óvatosan! Energiavámpírokat tüntesd el az életedből!
2014. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

BESZÉLJ AZOKKAL A BARÁTAIDDAL AKIK ELFORDULNAK TŐLED EZÉRTT!!! MOND MEG NEKIK::

NEM TEHET RÓLA HOGY ILYEN! ÉS NEM ÉRDEKEL HOGY MIT MONDOTOK Ő AZ ÉN BARÁTNŐM! ÉS MI LENNE HA TI LENNÉTEK ILYENEK? AKKOR NEM EZ MONDANÁTOK,HA TITEKET CSÚFOLNÁNAK MERT ALACSONYAK VAGYTOK AZ NEKTEK JÓ LENNE?::::

igy meg kell mondani nekik!

2014. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ennyien válasziltatok, minden választ meg figok gondolni.
2014. dec. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!