Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok miért van az hogy...

Lányok miért van az hogy rengetegen büdösnek tartjátok ha egy pasi bedezodorozza magát spray-el egy zárt helyiségben?

Figyelt kérdés
Már jó pár hölgynél feltűnt a dolog és nem értem. :D De azt egyszerűen nem tudom felfogni hogy tényleg büdösnek tartjátok. :D
2014. dec. 11. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A valószínű okok:

1. Zuhanyzás helyett használod, így keverednek a szagok.

2. Nem tudod, mennyit kellene használnod, és egy alkalommal elfogy egy fél flakon. A férfi dezodorok nagy mennyiségben szúrós szagúak. Feltételezem, hogy ez a probléma.

2014. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mértékkel használjátok. :D

A férjem is annyit fúj magára, hogy teljesen megül a szag a fürdőszobában és bántja az orrom. Meg befújja vele a ruháját is, de minek? Hiába mondom neki, hogy ne fújjon annyit magára, mintha a falnak beszélnék :D


De ugyanúgy büdösnek tartom, ha egy nő fújja be magát parfümmel egy zárt helyiségben, mert attól meg a fejem fájdul meg.

2014. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az én konkrét esetem a következő volt.


Adidas lábsprém van, olyan pasis illatú. Egyáltalán nem használok belőle sokat az irodában, csupán egy pisszentés mind2 cipőbe.(mert nem a lábam büdös hanem a melóscipő büdösödik be)

Na és pár csaj megjegyezte hogy mindig bebüdösítek a sprémmel az irodában, ÁM közben ők is használnak sprét, de azok ilyen patikában kapható-szerűek. Mármint illatra. Viszont sokkal szúrósabb szagúak.


Mégis a férfias illatú adidas lábsprét szólják le. :D

2014. dec. 11. 19:42
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Azért tartják büdösebbnek, mert a pasi illat sokkal jobban elüt a "megszokott" női szagtól. Ezalatt azt értem, hogy akárhova mész mindenhol női illat terjed hisz ők a fő célközönség a mai világban a kozmetikai szerek piacán. Így egy pasis illat sokkal jobban kitűnik a többi közül és erősebbnek hat. Én például sosem fújkodom magam zárt térben, kivéve ha van ablak, mert akkor kinyitom az ablakot és ott fújom be a parfümöt :)

Tudom javasolni, hogy mondjuk a mosdóban fújd be, vagy olyan helyen ahol könnyen lehet szellőztetni vagy van szagelszívó.

Amúgy személy szerint én oda vagyok a pasis illatokért, de töményen valóban nem túl kellemes

22/L

2014. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!