Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek beszéljek vele?

Szerintetek beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytáram aki megpróbált meglopni!

Történet röviden:

Tesi óra előtt adtam 2 barátnőmnek a parfümömből,de óra után már nem volt a tesicuccomban.Mi nem láttunk senkit bemenni az öltözőbe,ezért úgy gondoltuk hogy egy másik osztály volt,de nem.Az osztályban "be kiabáltuk" hogy nem rakott-e valaki el egy parfümöt.Mindenki megnézte,kivéve 1 lányt és a barátnőét.A csaj el is dugta a táskájába a tesicuccát(máskor a "közösbe" szokta rakni).Szóltunk a tanárnak hogy valaki elvette,de senki nem látta.Mondtuk neki hogy az a csaj furán viselkedett.amikor a csaj másik órán volt átnézte a tesiuccát és ott volt benne.ÉS MÉG BOCSÁNATOT SEM KÉRT!Jó,nem volt drága,de engem csak az zavart hogy kivette az engedélyem nélkül.Egyébként nem vagyunk jóban a csajjal,de nem bántjuk egymást.És eddig mindig adtam neki ha kért.A tanár beszélgetett vele.Szerintetek én is beszéljek vele(normálisan)?

Bocsi hogy hosszú lett!


2015. jan. 9. 15:44
 1/3 anonim válasza:
Mindenképpen beszélj vele, hogy ne hogy előforduljon még egyszer! Bár aki egyszer megtette, az 2x miért ne tenné meg?!
2015. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gabooorka ***** válasza:
Csak irigykedik. Szerintem hagyd, eléggé szégyelli, amit tett( gondolom). És gondolom az osztálytársaidnak is megvan róla a véleményük. Mosolyogj rá, ha szembe jön, hogy érezze megbocsátjtassz, és, ha vmi ajándékozós dolog lenne az osztályotokban, adj neki olyan parfümöt :D
2015. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem,ő túl nagy bunkó ahoz hogy megbánja...Pedig ilyet nem szokásom mondani :(
2015. jan. 9. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!