Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek? Beszéljek...

Most mit tegyek? Beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés

A baráti társaságunkban van egy lány, akit inkább csak afféle bulihaverként említenék, mintsem legjobb barátnak. Volt 1-2 dolog, amivel nagyon megsértett, az egyiknél meg is mondtam neki a véleményemet, azóta kicsit hűvösebb a viszony. Én békülni akartam vele, elhívtam a dipomaosztómra, és az utána lévő összejövetelre, ahova mondta, h persze mindenképp jön, de aztán befutott a párjával vagy 3 órás késéssel, ott voltak 10 percig úgy, hogy nem szólt kb. hozzám, végül pedig kiderült, h inkább moziba mentek...ezzel is megbántott, illetve egy másik dologgal, is, ami miatt kicsit sírtam is a páromnak, aki meg nyilván nem viselte jól, hogy többször megbántott ez a lány és a barátja, és felháborítónak tartja, hogy még nekik áll feljebb és nem gondolkodnak el a tetteiken, szóval kijelentette, hogy ő nem szívesen látja őket ezek után egy-egy eseményen, mert nem akar jópofizni, neki ez idegen. Most lesz a szülinapja, meglepetésbulit szervezek és így a lányt meg a párját nem is hívtam, de nekem sem hiányoznának ebben a helyzetben. Ez neki a fülébe jutott, és a barátnőmnek sírt, hogy én nem hívtam meg, nem érti, hogy miért stb. De például vasárnap szervezett egy lánybulit, amire engem elfelejtett meghívni. Nem zavar, mert szíve joga, csak akkor miért várja el fordítva, hogy én kinyaljam a fenekét is?


Viszont barátnőm szerint ki kéne békülni, és ha nem hívom, akkor még a végén széthullik a társaság, mert ők sem fognak engem sehova híni, és akkor elkezdődik egy egy ördögi kör. Én nem így terveztem, de amit a párom kért a saját születésnapján az fontosabb a számomra.


Szerintetek megmondja ezeket a lánynak?


2014. okt. 8. 21:12
 1/1 anonim válasza:

Szerintem mindenképp mondj meg neki mindent, de valahogy úgy, ahogy ezt itt leírtad, sőt, talán még kedvesebben.

Persze szerintem érzékeltesd vele, hogy szeretnél a barátja maradni, de nem így. A párod pedig tutira fontosabb neked, mint ez a csaj, de szerintem nem lesz itt semmiféle ördögi kör, csak próbáld meg vele megbeszélni.

Ha meg úgy lesz ahogy nálam történt, és egyszerűen nem az a fajta ember, akivel lehet lelkizni, na akkor fejezd ki magad kicsit keményebben, mondhatni, csapj az asztalra, hogy -én is itt vagyok, és ha bajod van velem, akkor megbeszéljük, vazzeg!

Nekem bevállt.

2014. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!