Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szükséges köszönni egy olyan...

Szükséges köszönni egy olyan évfolyamtársnak, aki soha nem beszél senkivel, csak elvan egymagában?

Figyelt kérdés
Én se beszéltem még soha vele, csak a nevét tudom.
2015. jan. 9. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Illik.
2015. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem, hagyd békén. Azért nem beszél soha, mert nem akarja hogy köszönjenek neki.
2015. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszönni illik, igen.
2015. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő szokott köszönni?

Lehet, hogy csak félénk és nem mer kezdeményezni, talán nagyon magányos is, próbálkozz.

2015. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, de illik. Még akkor is, ha ö nem köszön vissza.
2015. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha soha nem beszél, akkor vagy nem akar, vagy nem tud (nincs hozzá szociális képessége, készsége). Akárhogy is, kellemetlen helyzetbe hozod ha beszélsz hozzá, ezért mondtam, hogy hagyd békén.
2015. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltél vele soha, akkor gondolom nem is ismered annyira. Meg írtad is, hogy csak az évfolyamtársad. Én ebben az esetben nem köszönnék neki, feltéve, hogy ő sem köszön, mert ellenkező esetben illik visszaköszönni természetesen.
2015. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na általában nem figyelek a pontszámaimra, de most leszűrtem egy-két dolgot a 0%-omból.


Akik lepontozták azt a válaszomat, hogy békén kéne hagyni, az tudja mit beszél? Van köztük olyan, aki szintén soha nem beszél másokkal? Tudják, milyen az, amikor békésen elvagy egész nap, senkivel nem kerülsz kapcsolatba, már-már boldog vagy és egyszercsak valaki odaszól hozzád, tőled pedig társadalmilag el van várva, hogy visszaszólj? Mert szerintem borzasztó érzés. És a kérdezőnek is azt ajánlom, hogy hagyja békén az évfolyamtársát.

2015. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sosem beszélek másokkal, és nem azért mert nem akarok hanem mert soha semmi jó nem jön ki belőle. Félreértenek, hulyének néznek, észre sem vesznek, stb. Ettől még nem utálom őket, csak a helyzetemet. Ami mindkettőnk hibája is lehet.

Lemondtam már arról hogy ebben az iskolában legyenek barátaim, de örülök ha köszönnek, mert ettől érzem hogy emberszámba vesznek.

Nem szeretem, hogy emiatt vissza kell köszönnöm mert utálom a hangom, meg ha minden figyelem akaratom ellenére rám irányul, hirtelen szégyenérzet tör rám, DE attól még értékelem, és egy kicsit fel is dobja a napom, hogy nem néztek levegőnek.


Nem szükséges köszönni, de illik.

2015. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!