Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi? Miért? Szerintetek? Vagy...

Mi? Miért? Szerintetek? Vagy ne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztály társam, aki egész helyes, de össze van nőve a szemöldöke. -.-' nem tudom, hogy megmondjuk-e neki? Mert szerintem és a többi lány szerint elég vicces és zavaró....

13/L



#fiú #szemöldök #összenőttszemöldök #szólni kéne neki?
2015. jan. 11. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted nem tudja, hogy össze van nőve?
2015. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az osztálytársad is néz tükörbe és nap mint nap látja, hogy a szemöldöke össze van nőve. ha őt nem zavarja, akkor titeket se zavarjon.

Azért mert nektek zavaró, vagy vicces, még nem kell úgy élnie ahogy ti elvárnátok tőle.

Lehet nektek sem árt a tükörbe nézni, mert lehet nektek is van valami ami vicces és zavaró.

2015. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz ezt az utolsó igen kedves választ. azért nem ítélünk el senkit. szóval csak így a vakvilágba nem kéne így ítélkzni, és képzeld, nincs az arcunkon semmi vicces vagy zavaró...csak a hülye arckifejezések xD
2015. jan. 11. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:

" kösz ezt az utolsó igen kedves választ. azért nem ítélünk el senkit. szóval csak így a vakvilágba nem kéne így ítélkzni,"


Aham.. Akkor olvasd vissza kedvesem amit írtál:..


" össze van nőve a szemöldöke. -.-' nem tudom, hogy megmondjuk-e neki? Mert szerintem és a többi lány szerint elég vicces és zavaró.."


Nem ítélkeztek? De hiszen magad írtad! Elég vicces és zavaró!!

Ha nem ítélkeznétek akkor nem írtál volna ki kérdést, és nem gondolkodnátok, hogy szóljatok vagy sem!

Tudod el lehet ám fogadni őt összenőtt szemöldökkel is, és nem a háta mögött agyalni, hogy szóljatok vagy sem mert zavaró meg vicces..


Én legalább nem vagyok képmutató mint te. Én elfogadom a barátnőmet összenőtt szemöldökkel is, és eszem ágában sincs agyon agyalni a többiekkel, hogy szóljunk vagy sem.

2015. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez rohadtul nem ítélkezés, mert én ismerem és nem vetem meg! am meg nem a puszipajtásom, főleg, hogy fiú. Az meg a te bajod, hogy a barátnőd szemöldöke összenőtt. Én megmondanám az enyémnek, azt legfeljebb azt mondja neki így tetszik. Kész. Nem bunkón oda vetném neki.
2015. jan. 17. 16:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!