Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy töröljem ki a fantáziámat...

Hogy töröljem ki a fantáziámat a tanárnőmről?

Figyelt kérdés

#fájdalom #diák #érzsés
2015. jan. 13. 11:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10.Én ezt értem és tiszteletben is tartom,de az érzéseknek nem lehet irányítani,nem tudom magamat tartani ha látom,vagy ha hallom a hangját,mert ugye iskolába mennem kell.
2015. jan. 13. 12:10
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

10# vagyok

Ismerem ezt az érzést hidd el,4 évig képtelen voltam eltölteni egy napot anélkül, hogy ne gondoltam volna rá és ilyenkor fájdalmat éreztem legbelül. Érettségi után bizonyos dolgok tisztázása céljából e-mailen keresztül felvettem vele a kapcsolatot és rádöbbentem, hogy valójában nem is ismerem őt, akármennyire is úgy éreztem, hogy talán ő is hasonlóan szeret engem, egy idegen ember valójában, magánszemélyként, teljesen más, mint én. Az esett a legrosszabbul, hogy lekezelt és felszínesen futotta csak végig a soraimat, a kérdésemre pedig nem adott választ..

Az ábrándkép összetört.

A női pedagógusok valószínűleg, még ha kellemetlenül érinti őket ez a mélynek tűnő csodálat, helyesebben kezelik ezt, tisztában vannak vele, hogy amikor egy fiú a testileg férfivá érés idején jár, nem a buta, pláza cicában keresi és találja meg a Nőt. Mindenféle, kellemetlen formalitások mellőzése nélkül ott van a tanár nő, egy érett, intelligens Nő, ugye?

Tudom, hogy nehéz, de próbáljon az eszed felülkerekedni. Gondolj bele, hogy mi lenne, ha a helyében lennél. Számolj el önmagaddal, próbáld meg egy csendes helyen, szobádban végig gondolni ezt a vonzalmat. Mi váltotta ki? Ismerem őt valójában is? ..stb. Gondolj bele, hogy ő már megtapasztalta azokat a fejlődési ciklusokat rég, mint amiken neked kell majd keresztül menned, ami belsőleg is férfivá formál és csiszol, hozzáad a személyiségedhez. Lehet, hogy más az érdeklődési körötök, az ízlésetek, más szórakoztat téged, mint őt.

Hidd el, vannak veled egykorú,vagy 2-3 évvel idősebb lányok, akik szintén érett gondolkodásmóddal és normális érdeklődési körrel rendelkeznek, csak nem szeretnek feltűnősködni, belül hordozzák az értékeiket.

Minden jót és sok sikert! :-)

2015. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hány éves a tanárnő amúgy?
2015. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!