Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most menjek vagy se? Segiitset...

Most menjek vagy se? Segiitsetek kerlek!

Figyelt kérdés
2 honappal ezelott egy metal banda frontembere(enekese)voltam,de aztan kiszalltam.Volt egy masik enekesuk de o kilepett es most visszahivtak engem.en igent mondtam es holnap(szerdan)van a probank.De eddig egyik tag sem szolt vissza h pl hanytol van vagy ilyesmi.Folyoson is csak koszonunk es kesz.Mit csinaljak?Menjek vagy ne? Egyaltalan akarjak ok meg???

2015. jan. 20. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet nekik énekes kell és nem te...csak te is énekes vagy...

te mit akarsz? akarsz énekelni?

2015. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En akarok enekelni csak nem akarok palimadar lenni ha nincs lo jo a szamar is.erre amit irtal en is gondoltam es felek h igazad van.Egom miatt nem tom most mi legyen
2015. jan. 20. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer igent mondtál te leszel az aki segget csinál a szájából, ha nem mész el.

Ha zavar kérdezd meg, hogy na hányra menjek srácok?

Ha nem zavar akkor várjál amíg szólnak, ha nem szólnak nem mész.

Az élet nem olyan bonyolult :c.

2015. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha nem megyek akkor ,,nem csinalok segget a szambol" ahogy te mondanad ?? Istenem egy kerdes volt van meg ezen az oldalon kedves ember???
2015. jan. 20. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy értettem hogy ha nem szólnak akkor hova mennél? Mikor mennél?

Menj és kérdezd meg, ha szeretnéd, hogy mikor menj és hová.


Bocsánat ha sggfejnek tűntem, nem akartam.

2015. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kifejezés volt.
2015. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok semmi gond koszi
2015. jan. 20. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!