Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kérlek segiitsetek szeretném...

Kérlek segiitsetek szeretném felújítani a szobám tippet adni tudtok?

Figyelt kérdés
feldonám valami színessel valami széépppel valami hangulatossal a szobámat de nem tudom hogy tegyem. Kicsi szobám van és nem túl szép a bútorok se valami újak. De szeretnék bele vmi színeset szépet rakni! Akár kézimunkásat is! Hha valaki eljön ne aztmondja de kicsi és csúnya hanem hogy ú ez de jól néz ki tudtok nekem tippeket adni? Valami színes vagy bármiammit felrakhatok a falra ajtóra.

2013. dec. 21. 21:27
 1/1 anonim válasza:
a tapéta nagyon sokat segít, nekem az egyik falamat fekete tapéta borítja, és jól néz ki!! persze ha te szineset szeretnél, akkor válassz olyat... felragasztani nem olyan problémás, csak kicsit utána kell nézni a weben, youtube-on videókat megnézegetni a munkáról, és el is lehet kezdeni!
2013. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!