Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szegények vagyunk, ilyenkor...

Szegények vagyunk, ilyenkor mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok,már unnak a többiek a rohadtsok hiányzásomért mert mindig hányingerem van,magántanuló akarok lenni de miből fizessük ki?Van vagy 4százezer forintunk...én nem bírom az iskolát,mindig reszketve kell mennem és akibe szerelmes vagyok is utál,nem akarok iskolába menni,magándiák akarok lenni de hogy? :'(

2015. jan. 20. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mond el a szüleidnek és csak simán keressetek egy másik állami iskolát.
2015. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Bankrablás,ez a helyes megoldás
2015. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj, az írásodon és a kérdéseiden is látszik mennyire buta,bolhából elefántot csináló típus vagy.

Először is ha ilyen motiválatlan, nyávogós bizé vagy akkor jobb ha elfeledkezel az otthon tanulásról

Döntsd el valóban ezt szeretnéd-e, vagy csupán a mostani "problémák" miatt vagy kiborulva?!

Ha megvan a válasz akkor a Google minden ezzel kapcsolatos kérdésedre választ ad! ;)

2015. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Magántanulóknak nem kell fizetni, a szüleid kérvényezhetik az igazgatónál, év végén pedig vizsgát teszel az anyagból.

2015. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Minden bántást, ellenvéleményt félretéve, szerintem jobb ha maradsz a suliban, és megpróbálsz beilleszkedni. Alakítsd ki a saját stílusodat, nem az vagy aminek mondanak, hanem aminek belül érzed magad, és ha az kocsonya, akkor ezen semmi nem segít. A mindenki utál valószínűleg nem igaz, csak nem te vagy az osztály menő arca, és ha jobban belegondolsz, ezzel még 20-30 másik diák is így van. A szegénység megint egy ugyanilyen dolog. Nem ok arra, hogy kevesebbnek tartsd, érezd magad annál ami vagy. Nem te tehetsz róla. Lehet, hogy nincs rajtad a legújabb kéthavonta változó divat szerinti menő cucc, de inkább nézd meg mi is az a dolog! Egy új telefon, ami semmi többet nem tud mint a régebbi tipusok? Egy ruha, amiben bohócnak néz ki aki viseli? Ezeket úgyis mindenki kinövi. Szard le a többieket, ha ők is leszarnak téged. Ignoráld ha piszkálnak ezek miatt. Inkább azt figyeld meg, hogy ki kit utál még. Ne más szánalmára, sajnálatára számít, mert ez a két emberi érzés a legőszintétlenebb, még ha annak is érzed, és nagyon hamar elmúlnak.
2015. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sok mindenki van ezzel még így. Én nem voltam pánikbeteg, de családi gondjaim voltak, ezért rengeteget hiányoztam. Nagyon sokat piszkáltak érte, és attól féltünk, hogy kirúgnak a suliból.Úgy gondoltam jó megoldás lenne, ha magántanuló lennék, de nem volt az. Nem megoldás és a legtöbb esetben csak ront a helyzeten, ha nem vagy emberek között. Később majd dolgoznod kell és még többet emberek között lenned. Esetleg próbálj meg olyanokkal barátkozni akik hasonló helyzetben vannak.
2015. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!