Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan viszonyulnak a tanárok...

Hogyan viszonyulnak a tanárok ahhoz a diákhoz, aki felkéri őket a szalagavató táncra? Mit gondolhatnak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 21:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen a tanár-diák keringőre gondolok. :)
2014. szept. 27. 21:02
 2/8 anonim ***** válasza:
ésszerűen, pozitívan, de semmi különös, ekkor ez a szokás. Nyilván elfogadják a felkérését
2014. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem leszarják...
2014. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az normális, ha ilyenkor kivételezni kezdenek egy adott diákkal? Szóval egyértelművé válik, hogy jobban kedveli. Ez ennyire jól esne nekik?
2014. szept. 27. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
nem :D ne is álmodj ilyenről. Ha felkéred táncolni attól jövőhéten ugyanúgy beírja az egyest. :)
2014. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:DDD

Már felkérte valaki más :D Igazából az egyik kedvenc tanáromról van szó, nem szeretem az iskolámat, csak az ő óráit, bár lehet, hogy csak a tantárgy miatt. Korábban elég jó viszonyban voltunk, de még 11.-ben felkérte egy másik lány, és azóta állandóan vele foglalkozik, vele beszélget az órákon, és úgy kezeli, mintha milyen okos lányról lenne szó.

Nem egészen fétékenységet érzek, de valami ahhoz hasonlót. Inkább szomorú vagyok, hogy így megszakadt az eddig jónak mondható tanár-diák kapcsolatunk, már egyáltalán nem tudok rá számítani az emelt érettségire felkészülésben sem, ha segít, inkább kötelességből, én meg így inkább nem is keresem, mert valahol rosszul esik. Korábban én voltam a legjobb a tantárgyából, de már ezt is elfelejtette, mindig ezt a lányt emeli ki, neki javasolja az OKTV-t, pedig ez az osztálytársnőm még csak nem is tud helyesen írni, állandóan puskázik, súgás nélkül kb. soha semmit nem tud.


És tényleg bánt ez az egész, bár tudom, hogy nem tudok mit tenni, nem is akartam ennyit írni.

Aki elolvassa, elolvassa, aki nem, hát nem. :D


De az eddigi válaszokat köszönöm!

2014. szept. 27. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, hogy leírtad.Köszönjük.Így már jobban meg lehet érteni a történetet.Ne várj sokat mástól.Önmagaddal szemben állítsd magasra a mércét és baj nem lehet.Kitartást és sok sikert kívánok, bármilyenek is a tanárok vagy az osztálytársak.A cél a fontos, amit el akarsz érni és az oda vezető út, ha tiszta, akkor minden rendben lesz. :)
2014. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan a kérdésre:.....hmmm akkor a tanárod egy kissé nagyon rongy embrnek tettszik lenni.....gondolom fiatal/majdnem pályakezdõrõl lehet szó....

Lehetõségek....patkány leszel és lejáratod a csajt azzal pl.:lebuktatod a puskázással, de, ha igazak a sejtéseim, akkor egy irgum-birgummal megúszná vagy lenyeled az egészet, de akkoris segítséget kérsz tõle, mert ez kutya kötelessége(had vágjon csak pofákat, ha kedve van hozzá) vagy fogod magad és egyedül készülsz fel(és az arcába tolod a 100%-os érettségit) vagy elsüllyedsz az önsajnálatban ( meg a nénikédet édös lyányom!) vagy egyéb vagy az elõzõek tettszõleges kombinációja tettszõleges permutációban, ha van értelme

2014. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!