Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek is van olyan osztálytár...

Nektek is van olyan osztálytársatok, aki iszonyúan imád okoskodni, és ezzel az őrületbe kerget titeket?

Figyelt kérdés

Megőrülök... Folyamatosan okoskodik nekem a rikácsolós hangján a csaj, és ha kérdezek valamit, amit tényleg nem tudok, akkor nem érti meg a kérdést, csak szajkózza azt, amit én is értek. Totál értetlen a csaj, de mégis okoskodik. Ki tudnám tépni az összes haját néha, annyira irritál!! :D

Más is érez így valaki iránt az osztályában?



2015. jan. 21. 16:19
 1/3 anonim válasza:
87%
Igen van, csak nekem fiú :D
2015. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
általában az ilyen okoskodóknak előbb utóbb letörik a szarvát
2015. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem kerget az őrületbe,de szerintem ő már biztos tudja,hogy engem ő semmilyen szinten nem érdekel.Idegesített elég sokszor,szegényt mondjuk ma sajnáltam,mert volt valami baj(fogalmam sincs,hogy mi),és ha bajban lenne,akkor az emberségem megmaradna,és amennyiben tudnék,biztos segítenék rajta.Ma nem tudtam,mi volt a gond,nem is kérdeztem,nem szoktam vele beszélni,de igazából aztán hazament megoldani a problémáit.


Alapvetően ezt a lányt talpraesettnek gondolom,csak az a probléma vele,hogy elvan szállva túlzottan is.Nem bírom a stílusát,mert magasabb a hangja,illetve ő alapból magasabb hangon beszél,és nagyobb hangerővel,és még azt is hallom,ami nem érdekel,ugyanakkor joga van beszélni neki is,szóval ja...


Valahogy úgy gondolom,hogy úgy a fair,hogy kerülöm,és ő is kerül.

2015. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!