Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan osztálytársatok aki...

Van olyan osztálytársatok aki sosem szólal meg?

Figyelt kérdés

Aki egész nap egymagában ül, bambul, sosem szólal meg órán, össze-vissza nézelődik, lehangolt

Szünetbe se beszél senkivel, csak ritkán, akkor is ha kérdezik.

Mit gondoltok az ilyenekről?


2014. szept. 23. 19:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs velük.Sőt sokkal jobban szeretem őket mint az örökmozgó állandóan beszélő emberkéket,hidd el sokkal idegesítőbbek.
2014. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiú. Azt nem mondanám, hogy sosem szólal meg, de nagyon ritkán. Már megszokott, hogy néha akkor is jelentik hiányzónak, ha ott van szegény. De egyébként kedves, lehet vele beszélgetni(!), nekem semmi bajom vele, miért lenne? :)
2014. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig egy ilyen osztálytárs voltam, mostanában is csak 1-2 emberrel beszélek
2014. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van. Nagyon durván. Szegény nagyon lassú is. Minden téren. Sokszor ha kérdezik is tátva marad a szája válasz helyett. Minden szabályt görcsösen betart. Nem tudom min mehetett át szegény...

Ami furcsa hogy egy elit iskolába járok, ahová nagyon nehéz volt bekerülni és kemény szóbelink is volt.

2014. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Van egy lány osztálytársam, 4.-es létemre (Gimi) még egyszer sem beszéltem vele. Én nem bírom annyira, egyszerűen idegesít még ha nem is tehet róla.
2014. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van egy unhigénikus , büdös és kövér gyerek. Senki sem szereti szegényt, mondjuk ezt megértem. Mindenkinek lopja a cuccát és a szaga borzalom. Ő is csak ül csöbdben.
2014. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%

Én voltam már és jelenleg megint az vagyok.

Tapasztalataim alapján unalmasnak, bunkónak, depisnek, szégyenlősnek/csendesnek, zárkózottnak néznek. Vagy beképzeltnek vagy hülyének.

Nem akarnak megismerni, inkább csak szekálnak, kinéznek, lenéznek, esetleg sajnálnak. Lehet az is hogy tartanak tőlem.

Számukra én lehetek a lúzer definíciója.

Nem tudják miért vagyok ilyen, én pedig nem akarom az orrukra kötni hogy a szociális fóbiám az oka.

Úgy sem tudnák mi az és csak még furábbnak tartanának. Vagy sajnálnának, nem hinnék el, és kibeszélnének.

2014. szept. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj. Én is ilyen voltam, én is szociális fóbia miatt, és elhiheted, vért kellett izzadnom, hogy a kettyós lány helyett egy kelleténél kicsit félénkebb, de azért még normális lány képét tudjam mutatni az emberek felé. Még mindig szenvedek vele, azt hiszem, sosem lesz normális életem, de legalább van valami célom.

Az a baj az ilyenekkel, hogy nincsenek céljaik, és nem akarnak változtatni a dolgon. Szerintem segítened kéne neki, nem mindenki lehet olyan szerencsés, hogy sikerül kitörnie egy egész életre kiterjedő betegségből, vagy hogy egyáltalán eljut a felismerésig, és megpróbál tenni ellene.

2014. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
milyen suliba jársz?
2014. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, addig amíg nem ült mellém egy csaj, és rájött, hogy nem is vagyok olyan. Vagyis felkarolt! :)


Amúgy tényleg olyan gáznak éreztem magamat, hogy csak ültem, de leszartam, hogy ki mit gondol, és jelenleg is szarok arra hogy ki mit gondol.

2014. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!