Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy van az egy iskolában,...

Hogy van az egy iskolában, hogy egy tanár közli adott osztályba nem hajlandó bemenni órát tartani? És nem is megy be, mehet be helyette más tanár persze ingyen nem túlórapénzért.

Figyelt kérdés

Az adott tanár közölte: ebbe az adott osztályba nem hajlandó bemenni. Pont, ennyi. Rúgják ki, akkor se megy be.

A vezetés meg csak a vállát vonja. Beküldi helyette a másik tanárt.

Ott az eredeti tanár benne a fizetett óraszámában az adott óra és nem tartja meg, de a pénzét megkapja.

Ott a másik tanár akinek nincs benne az óraszámában az adott óra max túlórában tarthatja meg, de pénzt nem kap érte.


2015. jan. 23. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Teljesen ok nélkül egyszerűen nem megy be! Micsoda emberek vannak!
2015. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom egy neveletleh büdös csürhe az osztály.

Megértem... tapasztaltam már, hogy vannak olyan kulturált osztályok, amik inkább egy megvadult állatkerthez hasonlitanak.

2015. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez lehet hogy így van de aki nem bírja a napot az ne menjen napozni.

Ő nem megy be szarik rá, de azért más meg menjen be.

De a pénzt a tirpák parasztja azért felvezsi a meg nem tartott óráért. Egyszer se hallottam hogy fizetéskor visszaadott volna a pénzből, mondván X órát nem tartottam meg, akkor azért nem jár pénz.


De én is tanulok, már nagyon várom a jövő hetet.

Uis elhatároztam a mai nap volt az utolsó hogy én oda betettem a lábam. Én se megyek be. És kíváncsi vagyok mit mondanak majd, hiszen a tanóra a tanórai keretemen felül van, vagyis ha lejár a keret teljes joggal mehetek haza.

2015. jan. 23. 12:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"a tirpák parasztja"


Na ilyeneknek mint te én sem tartanék órát, ahol a tanárral így beszélnek, nem érdemlik meg a tanitást.

2015. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

???


Nem nekem tart órát madárkám, én vagyok az aki HELYETTE tartja az órát!

Ha eddig nem lett volna világos mondjuk ebből:

Uis elhatároztam a mai nap volt az utolsó hogy én oda betettem a lábam. Én se megyek be. És kíváncsi vagyok mit mondanak majd, hiszen a tanóra a tanórai keretemen felül van, vagyis ha lejár a keret teljes joggal mehetek haza.

2015. jan. 23. 13:23
 6/14 A kérdező kommentje:

Egyébként kérdezz meg egy jogászt mondjuk arról kit vonnak felelősségre ha adott tanár neve alatt futó órán valamelyik diákkal történik valami. Mondjuk két diák összeverekszik az egyik elesik és betörik a feje. Ki a felelős? Az adott tanár-aki papíron az órát tartja.

Meg az is érdekes, hogy egy tanár önkényesen úgy dönt ő a munkája X részét nem végzi el.

De azért az X részért járó fizuért meg tartja a markát? Hogy van ez?

2015. jan. 23. 13:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne menj be, minek? Pénzt úgyse kapsz érte gondolom a diákok is csak vihognak, semmi értelme.
2015. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Bár vihognának!

Bár csak azt tennék.

Mert előfodult hál istennek nem velem, hogy 14 éves kiscsaj ott térdelt a fiú előtt szopta a többiek meg filmezték mobillal.

Meg előfordult, hogy óra közben nyílt az ajtó, belépett két egyenruhás rendőr és X diákot ott helyben előállítottak, körözték rablásért erőszakért kábszerrel való visszaélésért.

Meg előfordult hogy ... nem folytatom. Alapítványi iskola, a diákok bármit megtehetnek, az iskola mindenkit felvesz senkit se rúg ki, mindegy ha fizet akkor jöhet!

2015. jan. 23. 16:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy egy tanárnak ilyen emgnyilvánulásai vanank mint neked.
2015. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert miért is? Mert elmondom mi a helyzet?
2015. jan. 23. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!