Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz dolog, ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz dolog, ha azért ismerkedek udvarolok egy lánynak, mert angol tanár és így ingyen óráim lennének?

Figyelt kérdés
Diplomámhoz nyelvvizsga kéne, néztem az órákat 3000-4000 ft 60 perc, nekem erre nincs pénzem. Ezért megismerkedtem egy angol tanárral és ha sikerülne összejönnünk (bejövök neki), akkor ingyen angol óráim lennének
2013. ápr. 21. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ez tényleg gáz.
2013. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Gáz, de én is szoktam ilyet. Autószerelő volt a srác az én kocsim meg egy roncs, javítani kellett.
2013. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy az emberek nagy többsége ugyanezt csinálja.


Arra is gondolj, hogy mély sebet hagysz a csajban. Lehet

neked megéri az ingyenóra, de el tudsz számolni a lelki-

ismereteddel ?

2013. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szép! Csak azt teszed amit ők szoktak: lehúzod anyagilag! Szép visszavágás ez. De amúgy azt hiszed INGYEN lesz? Hát NEM! A rengeteg "meghívogatás" - ami ugyabár kötelező és mindent Te fizetsz. Szóval lesz az 5 ropi is, de talán akkor az angol mellé kapsz némi "egyéb" dolgot is, mint szex.
2013. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De aztán ugy beleszerettem mint még senkibe és a kocsival nem is foglalkoztam. Oda se adtam neki, nem csinálta meg most meg már nem vagyunk együtt szóval ez így bukta volt.
2013. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MIért kéne a csaj orrára kötni? Én még szakitáskor se mondanám el neki h ogy ez volt az ok. Egyébként jön majd a többi ok, elkezded megszerezni megtetszik a hangja stb...
2013. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gáz.
2013. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
könyörgöm ne törödj semmivel a pénz az pénz a nők simán megteszik lelkiismeret nélkül ha rólad is lenne szó veled is minden nő megcsinálná talán 0,1% nem gondolj magadra is ha nem ijenek lenének a nők amijenek akk azt mondanám ne tedd és szégyeld el magad nah de kérlek vedd észre magad!!!!! ted meg halgas rám a büntudatot meg ha ugyérzed lenne akk add át én elviselem hejeted is
2013. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!