Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolában a tanárokat...

Középiskolában a tanárokat zavarná, ha jelmezben járnék suliba?

Figyelt kérdés
Ha jó tanuló vok, akkor a jelmezek miatt szólhatnak?

2015. jan. 25. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően zavarná őket, igen.
2015. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem tetszene. 63/L
2015. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyének néznének a többiek sőt az utcán.
2015. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd végig a házirendet, mert simán lehet, hogy valamelyik pontjába ütközik a jelmezben járás...
2015. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen jelmezben mennél be? :D
2015. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mangás, Anime-s jelmezekre gondoltam
2015. jan. 25. 16:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban mutat, ha az agyaddal és az egyéniségeddel tűnsz ki, nem a jelmezzel éred el, hogy mindenki téged nézzen :) Nem rosszból mondom. Szerintem egy teljes anime jelmez elég hülyén nézne ki a mindennapokra, de belevihetsz egy ,,normális" ruhatárba is olyan kiegészítőket (karkötők, nyakláncok, egy-egy felső stb.) amikkel kimutathatod, hogy ezt szereted.
2015. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Firedoom ***** válasza:
100%
A cp egy erdekes dolog, aki nem tudja honnan van annak nem mond semmit. Pl.: En Sabatonos pulcsiba jarok, de a 38fos osztályból összesen 5en tudjak honnan is van az az "S" betű. Ha olyan ruhát veszel fel ami nem nagyon tér el a normatol akkor nem fognak megszolni érte. Pl.: Egy Attack on Titan pulcsi azzal a szárnyas logóval faszan mutat.
2015. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is középiskola óta cosplayer vagyok, de én nem javaslom neked, hogy a jelmezeidben járj be a suliba.


Egyrészt azért, mert sajnos a tinikorosztály hajlamos elég csúnyán viselkedni azokkal, akik különböznek tőlük. Fandomholmikat simán felvehetsz, ahogy az előző válaszoló is írta - én már dolgozom, de most is itt virít rajtam az Attack on Titan karkötő meg nyaklánc, senkinek semmi köze hozzá. Középiskolában is mindenki tudta, hogy animés vagyok, tudták azt is, hogy cosplayelek, sőt, bolondballagásra fel is vettem az egyik cpmet, merthát kézenfekvő volt. De azért mindennap abban menni kicsit túlzás.

Másrészt számomra a cosplay túl értékes lenne ahhoz, hogy felvegyem suliba/munkába. Persze ezt cosplayere válogatja, de én általában rengeteg munkát, pénzt és időt fektetek egy-egy cpbe. Számomra akkor teljes az egész, ha igényesen ki van dolgozva a jelmezem, van rajtam paróka, lencse és smink. Ez egy különleges dolog, amit megbecsülök. Minden hétköznapra felvenni kicsit nekem olyan lenne, mintha megszégyeníteném az egész hobbimat (arról nem is beszélve, hogy minimum egy óra csak az, amíg úgy-ahogy felkészülök egy-egy cosplayre). Persze mint mondtam, ezt embere válogatja, én csak leírtam a saját véleményem. :)


Viszont hogy a konkrét kérdésedre is válaszoljak: azt, hogy zavarná-e a tanáraid, csak ők tudják. Nekem a rózsaszín hajamért sem szóltak, sőt, valamelyiknek még tetszett is. Ahová anno a testvérem járt, ott még a festett köröm meg a smink sem volt elnézve.

2015. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább normál ruhákba vigyél bele olyanokat. Egy barátom Gurren Lagann-os pólóba jár, én pedig Attack on Titanos pulcsit szoktam hordani :)

Full olyan mint egy átlagos csak ugye a hátán ott vannak a szabadság szárnyai. Aki ismeri az nyilván nem szól be mert szereti, aki meg nem ismeri annak csak egy minta mint az összes többi póló.

Neked is inkább valami hasonlót ajánlok mint hogy full cosplaybe menj be....

2015. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!