Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szoktak kérdezni a tanárok...

Namiles kérdése:

Mit szoktak kérdezni a tanárok A kőszívű ember fiaival kapcsolatosan mikor feleltetnek, vagy dolgozatot íratnak belőle?

Figyelt kérdés
Elolvastam a könyvet, a rövídítettet és a filmet is megnéztem vagy háromszor, de még nem vagyok biztos a tudásomban. Ha valaki már tapasztalta, vagy tudja, hogy a tanárok mit kérdeznek mikor feleltetnek az még nagy segítség lenne nekem.:)
2015. jan. 29. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden tanár mást.
2015. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass még el pár elemzést, nnyit tehetsz. Minden tanár mást kérdez.
2015. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyjából tudod miről szól, kik a szereplők, milyen azok viszonyai és mi a mögöttes tartalom, akkor nem lesz gondod. Esetleg ha nagyon nem megy majd a felelés (amit kétlek, mert úgy látom felkészültél), akkor amit magadtól mondani tudsz róla, azt megfogja hallgatni a tanár.


Írásban ez mondjuk nem lehetőség, de nem tudom elképzelni, hogy ne menne, miután ennyire utána jártál.

2015. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!