Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem tud megkedvelni egy...

Miért nem tud megkedvelni egy ember sem?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodom ezen de nem tudom mi lehet ennek az oka. Igyekszem mindenkihez kedves lenni, de sajnos nem vagyok egy nagymenő csaj akire a fiúk buknak. Csendesebb és visszahúzóbb ember vagyok. Nem szeretek olyan emberekkel beszélgetni, akiknek csak a csúnyaság ömlik a szájukból. Talán lehet emiatt nincsenek barátaim sem. Viszont rövidebb, komolytalan kapcsolataim már voltak eddig, de akkor is inkább velem szakítottak. Már azon is gondolkodtam hogy egy nagy nulla vagyok, akinek nem érdemes élni. 20 éves lány
2015. jan. 17. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy pont azért,mert csendesebb és visszahúzódóbb vagy.Ez persze igazából nem baj,csak az ilyen embert mások sokszor unalmasnak tartják,és inkább a "nagymenőbbeket" részesítik előnyben.Sajnos...

Te is ugyanolyan értékes vagy,mint bárki más,úgyhogy ne add fel,találsz te is majd barátokat biztosan.:)

2015. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem tud megkedvelni, mert nem akar. Kapcsolat 2 emberen múlik, ha az egyik nem tesz semmit az érdekében, akkor nem is lesz belőle jó kapcsolat, csak egy erőltetett sz@.


ez igaz a kapcsolatok bármely fajtájára!

2015. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!