Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek az esetemben,...

Mit tennétek az esetemben, hogy viselkedjek az osztálytalálkozón?

Figyelt kérdés

Tavasszal lesz a 15.érettségi találkozónk. mivel nem voltam sem az 5-en sem a 10-en úgy dontottem elmegyek.

viszont egy kicsit kínosan érezném magam...

meleg vagok és nem verem nagy dobra. ugyeár sokindenkinek van felesége, gyerekei, és vidéki iskola /én meg rég nagyvilági pesti vagyok :D / és elkerulhetetlenul kerdezőskodni fognak h barátnő, feleség, stb... én meg hazudni nem akarok, viszont bevallani sem akarom. nem tartozik ez rájuk..

/bár lehet már tudják mert egyik meleg haverom ismeri az egyik volt osztálytársamat, szaal akár az is megtorténhetett hogy elterjedt a pletyka/

szaal nem akarom magamat kínosan érezni, mivel ussem el a dolgot? arra is gondoltam hogy eleve már az étterembe vagy a partihelyre megyek el és akkor úgyis iszogatunk akkr már lazábban tudom terelni/homályban hagyni a témát.


2015. jan. 30. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy hű magadhoz.Vállald magadat.Ennyi.
2015. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elmondani, ne tedd, egyszerű. Ha kérdezősködnek, mondj csak annyit, hogy van/nincs kedvesed, a többi nem tartozik rájuk, terelheted másra a témát.
2015. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy majd árammal sokkolnak, hogy vallj be mindent?

Én nem vagyok meleg, de nincs komoly partnerem. Találkozón csak annyit mondtam, hogy még mindig nincs se asszony, se gyerek, vagy legalábbis még senki nem jelentkezett a tartásdíjért. Ezen elmosolyodnak, és le van tudva a téma.

Ha meg rájöttek az irányultságodra, és esetleg rákérdez valaki, akkor vagy azt mondod, hogy igen, vagy azt, hogy nem. Kész. Általában van annyi jóérzés az emberekben, hogy ha látják, nem akarsz beszélni valamiről, akkor hanyagolják a témát. Ha tovább erőszakoskodik az illető, legfeljebb mondod, hogy beszéljetek inkább arról, hogy miért kellett eltávolítani az egyik heréjét, mert te meg azt hallottad róla.

2015. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) lehet az uccsó lesz a nyerő taktika esetleg egy "inkább nem nyilatkozom" bár ez sokatmondó :-)
2015. febr. 1. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!