Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sokan lúzernek tartottak...

Sokan lúzernek tartottak gimiben. Hogy viselkedjek, hogy egyetemen ne tartsanak annak?

Figyelt kérdés

Azért voltam lúzer, mert nem volt nagy szám, nem lógtam a suliból, nem feleseltem a tanárral, nem röhögtem másokon jó hangosan, és nem adtam ott a keményet, és se cigi, se beb**zás se volt jellemző!


Ezért lúzernek könyveltek el.


Egyetemen hogy viselkedjek?


2014. szept. 1. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj úgy, ahogyan eddig is tetted. Akiket említettél, nem jutnak be egyetemre, nem lesz, aki lelúzerezzen.
2014. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
ne add fel önmagad azért, hogy másoknak megfelelj...a saját életed éld! had tartsanak lúzernek...de majd 5 év múlva lehet hozzád jön állás interjúra mert azóta nem talált munkát, te pedig már egy vezető beosztásban csücsülsz...és akkor majd meglátod ki a lúzer...
2014. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj ugyanígy, nem ettől lesz valaki lúzer, hogy normálisan viselkedik. Nekem az a lúzer, aki lóg, nem tanul, nem tud viselkedni.
2014. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Az egyetemen nem menő már a cigizés, piálás. Ez nem azt jelenti, hogy nem csinálják, de nem rekesztenek ki akkor, ha nem csinálod. Persze azért az öltözködésre, viselkedésre figyelni kell (munkahelyen ugyanúgy) és egyébként én azt gondolom, hogy ha valaki nem is iszik alkoholt, ha megkínálják minimális mennyiségben illik elfogadni, vagy egy szórakozóhelyen nyugodtan lehet alkoholmentes sört kérni, legalább a látszat legyen meg.
2014. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a lúzerség ettől messze áll.:) Nálam a lúzer az,aki piált,cigizett,de lebukott a dologgal,folyamatosan bukdácsolt..stb.Azért mert valaki normálisan viselkedik,nem lesz lúzer.Persze minimális módon(pl.egy sört el lehet fogadni)lehet csatlakozni a piáláshoz.
2014. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Légy önmagad, ezeket a selejteket meg szard le. Ha ezek miatt vagy a szemükben lúzer, akkor egyetemen pont hogy bírni fognak téged, mert az ilyen selejtek a közelébe nem fognak jutni.
2018. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!