Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a ennyire utál...

Mit tegyek a ennyire utál engem a tanár? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Az osztaly fonokom a biosz tanar es altalaba engem feleltet mindig mert tudja hogy en se birom ot..egyfolyataba amibe benne se vagyok de ott voltam azon a helyen ahol mas rosszat csinalt (oszt. Tarsaim) de en nemtettem semmit akkor is.nekem ir be es engem gyanusit mindig...es mert neha nem tanulok az orajara. Most emiatt lehet az hogy igy utal vagy mi miatt??

2015. febr. 2. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, engem is utált a töritanárunk. Bár feleltetni akkor feleltet, amikor akar, azt nem te szabod meg.


Ha nem csináltál semmit és beír, akkor az osztálytársaid miért nem szólnak, hogy te nem voltál benne? Ezt viszont érdemes megbeszélni vele normálisan, mert csak lerontja az átlagod és azt hiszik a következő sulijaidban, hogy problémás vagy.

2015. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem azért "utál" mert tudja, hogy nem tudsz írni és fogalmazni.
2015. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kepzeld tudok es nem nemhiszem hogy azert...
2015. febr. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!