Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársaim azt hiszik, hogy lopok?

Figyelt kérdés
Az osztálytermünkben néhány padból hiányoznak csavarok, és néhány osztálytársam azt hiszi, hogy lopom a csavarokat (nem mondták a szemembe, de hallottam amikor ezt mondták). Nem tudom miért gondolják ezt, mert visszahúzódó vagyok, az osztályban a helyemen ülök egész nap, és sose én megyek haza utoljára. Mit csináljak?

2015. febr. 12. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megláttam ezt a kérdést, azt hittem, valami nagy dologról van szó, már bocs. Ti komolyan ilyen felesleges dolgokkal foglalkoztok, hogy valaki lopja a csavarokat?

Van, hogy mi is kiszedjük, mert pl. uncsi az óra, de olyat sohasem mondunk egymásra, még a háta mögött sem, hogy ő azt ellopta. :D Egyébként hány éves vagy?

2015. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17/f
2015. febr. 12. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár megjegyzés.

Lehet, hogy pont a ludas személy terjeszti ezt rólad, hogy messzire elterelje magáról a gyanút.

Vagy kifejezetten rossz szívvel van valaki irántad és így próbál lejáratni.

Azért legalább a barátaidnak jelezd, hogy ki vagy ezen akadva. Még karakánabb lenne, ha osztályfőnöki órán szót kérnél felállnál és mindenki előtt megkérnéd az "illetékeseket", hogy ne terjesszenek valótlant, mert nem szereted, amikor hazudoznak rólad.

2015. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!