Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meg kell viccelni a fiú...

Marianna001 kérdése:

Meg kell viccelni a fiú osztálytársaink. Kreatív ötleteket várok! Szerintetek hogy csináljuk?

Figyelt kérdés
Tehát tavaly nagyon megjártuk mi lányok az április elsejét nagyon durva volt. Ha valaki tud segíteni az kérem irjon!

2015. febr. 12. 23:32
 1/9 anonim válasza:
76%
Vegyél nagyon csípõs cukorkát de ne mond el nekik hogy mi az csak adj nekik. Vagy egy maszk és ha elsõnek érkezel a barátnóddel a suliba akkor õ kiáll az ajtó elé és mongya hogy mikor ki jön és rájuk tudsz ijeszteni. vagy szünetben önts egy kis vizet a gyerek székére és ha beleül akkor az fail, de hatalmas:D (bocs a helyesírási hibák miatt, és leirnád hogy mit tettek mert érdekelnek az ilyenek)
2015. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval, hát az úgy volt hogy megvicceljük az osztályfőnököt. Össze beszéltünk a fiúkkal, hogy ráijesztünk, hogy eltűntünk vagy valami. A mosdóban voltunk és a fiúk a tudtunkon kívül vissza mentek a terembe. (óra alatt már). Mikor vissza mentünk akkor a tanár és ők ránk hozták a frászt hogy osztályfőnökit kapunk. Mindenki agyon volt rémülve (én is,de éreztem, hogy valami nem stimmel). Ráadásul mi tipikus jó osztály vagyunk, mikor már kellőképpen tönkre mentek az idegeink akkor közölték, hogy vicc az egész. Vissza kell adni! :D
2015. febr. 13. 22:56
 3/9 anonim válasza:
:D kemény
2015. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nézd meg ezt a kérdést. Azért itt is van pár jó ötlet :)
2015. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
2015. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, még nem tudom mit csinálunk, de támadt olyan ötletem, hogy ha elkérném egy ismerősömtől (ha most van nekik) levedlett madárpókbőrt és mondjuk beraknánk az öltözőbe vagy a szekrényükbe akkor tuti meglepődnének :D Már csináltam hasonlót; az egyik osztálytársamnak a kezéba dtam egy cukorkásdobozt (amiben a madárpók levedlett bőre volt) és oda adtam neki. - Nyisd ki ha kell neked cukor, én nem tudom. Err ő: oké, ...ááàáá!!!! (konkrEtan elkezdett ugrálni félelmében és futkosni.) Èn meg fuldokolni a röhögéstől :D
2015. febr. 15. 23:01
 7/9 anonim válasza:
az se rosz:D
2015. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Arra gondoltál már hogy a gépükre a fiúknak feltelepítesz egy olyan vírust ami leszívja az öszes pénzüket és átutalja a te számládra te pedig megfelezed a péz felét és nekem adod mert én mondtam az ötletet és mindketten gazdagok leszünk muhahaha...
2015. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szünetben kend be kezkremmel a szekuket! Vagy kérd el a telefonjat az egyiknek uss be egy szamot kapásból es ha kicsörög mond hogy hívjon vissza töröld ki a hivasnaplojabol es add oda a telefont ! XD es pech ha egy dühös nyanyat fog ki


vagy ota előtt kérd el az egyik telokjat hangosíts fel es órán hívd fel! Na sz nagy lesz !

2015. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!