Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliban testsúly és testzsír...

A suliban testsúly és testzsír mérés van. Köteles vagyok megengedni, hogy megmérjenek? Egyszerűen mindig probálom elkerülni ezt, most is sikerült de félek, hogy az új suli miatt keríteni fognak olyan időpontot mikor megtudnak mérni.

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért félsz ennyire?
2015. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

...túlsúlyos vagy?

Egyébként mindegy, mert mérés nélkül is látszik valakin, hogy körülbelül hány kiló

2015. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na és? Miért zavar ez ennyire?
2015. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt a hozzáállást sosem értettem. Ha túlsúlyos vagy alultáplált vagy, az amúgy is látszik. Az osztálytársaid tisztában vannak a fizikai adottságaiddal.

Szóval teljesen mindegy, hogy a doki is megmér...

2015. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy az osztálytársaid nem tudják meg a súlyod, az iskolaorvost is kötelezi az orvosi titoktartás. Ő meg kezdjen az infóval, amit akar, nem?
2015. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Simán megtudják a többiek, nekünk hangosan be kellett diktálni. Amikor meg halkan mondtad, a többiek leskelődtek, hogy mit ír be a nővérke.
2015. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És a többiekkel együtt voltál bent a vizsgálóban, előző? Az elég morbid.
2015. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rettegtem az orvosoktól, és hiába csak mérésről volt szó, nem mentem el sosem, nem kényszeríthettek rá. De egyébként nálunk is úgy volt, hogy hangosan kellett bediktálni a súlyt, és a többiek utána azon csámcsogtak,ki hány kiló.
2015. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Mindig együtt kellett bemenni. Egyszer volt, hogy megbeszéltük lányok, hogy egyesével megyünk be, és kiszólunk a másiknak, de nem engedték.


Általánosban csak egy doktornő volt. Egyetlen helyiségbe kellett bemenni az összes lánynak egyszerre. A doki azonnal mondta, hogy vetkőzzünk le felül. Ott ültünk egymás mellett egy hosszú padon, mindenki keresztbe tett kézzel takargatta magát.


Középiskolában is egyetlen helyiség volt, de itt már volt egy függönnyel elválasztott rész. A közös részben mérték a súlyt, magasságot, mellkörfogatot (érdekes módon itt már tudták melltartóban, általánosban csak pucéran ment).

A függöny mögött az orvos csak benézett a torkunkba, és le kellett venni a melltartót, hogy megnézze a gerincet.


Mindig mindenki tudta, hogy ki hány kiló, és mindig volt egy kis nagyszájú ribi, aki örömmel újságolta el a fiúknak, hogy kinek mekkora a mellkörfogata.

2015. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, h ki hany kilo?? Ez annyira gyerekes dolog sztem
2015. febr. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!