Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Optimális testsúly/versenysúly...

Optimális testsúly/versenysúly megválasztása?

Figyelt kérdés

17Éves vagyok és ma mértem magamat 56gk vagyok( ez nem túl sok tudom és is de nem vagyok vékony se pedig 165 magas vagyok). Az lenne a kérdésem, hogy..mivel bokszolok ezért 52kg a versenysúlyom de nem tudom mennyire fogom tudni ezt hozni február 12-re és tartani 4 napig kb. Szerintetek mit csináljak? kínkeservesen fogyasszak 52 kkg-ba vagy induljak 56kg-ban. Oké hogy pont benne lennék de az 56kb-ban indulók 60kg-ról fogynak és nem túl előnyös ez nekem. testzsírszázalékom: 12%

Bárki aki valamennyire ért az ilyesféle dolgokhoz az kérem írjon! köszönöm.



2015. jan. 25. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
3 hét alatt le lehet adni 4kg-t kifejezetten durva megvonások nélkül is. Csökkentsd a folyadék bevitelt és a szénhidrát bevitelt. Bár, szerintem már pusztán a folyadék és egy kiadós kulázás elég lesz az 53hoz, szóval a szénhidráttal csak mértékkel, mert a végén még nem marad erőd.
2015. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A folyadékbevitelt semmi esetre se csökkentsd.

A szénhidrátot vond meg.

2015. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!