Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanácsot szeretnék kérni...

Egy tanácsot szeretnék kérni tőletek! 13 éves vagyok,7. osztályos. Az osztálytársaim (főleg fiuk) sokat szoktak bántani! Pl. : stréber, csúnya, fogyatékos stb. Mit tegyek, hogy ezt ne mondják rám?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj vissza! Mármint, ne olyan durvát, de erősebbet mint amit ők szoktak. Mármint, gondolom beszólni is szoktak! Én így szoktam csinálni, azt megijednek! :)
2015. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
nos. Ha ugye strébernek csúfolnak, akkor nyilván te jól tanulsz, ők meg nem. Amikor te írsz egy ötös dogát, az egyik legnagyszájúbb meg jól elrontja, neked akkor kell támadásba lendülnöd. Odamész hozzá óra után, cukin rámosolyogsz, és ezt mond: "Hogy sikerült a dogád? Egyes lett? Oh, egyem a zuzádat, ez szánalmas... Nekem ötös." Amúgy meg szerintem az arcmimika számít ilyenkor a legjobban, meg az h jól ismerd annak a lelki világát, akivel beszélsz, mert ha rátapintasz a gyenge pontjára, akkor onnantól nyert ügyed van. Ha valamiben jobb vagy mint a másik h*lyegyerek akkor azt hhangsúlyozd. Ha szebb vagy akkor azt.
2015. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
xard le magasról őket! ha látják hogy nem érdekel téged az, hogy bepofáznak akkor egy idő után abba hagyják, mert már nem fogják viccesnek találni a cukkolásodat
2015. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mikor szokták ezt mondani?
2015. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat ha nemtom, nem mindig sikerul csapatjatekbn pl.: ropiben nem dobom at a labdat!
2015. febr. 21. 20:53
 6/8 anonim válasza:
Velem is fordult már elő olyan, hogy b*szogattak az osztálytársaim. Ki kell harcolni a tiszteletüket. Ha elvered az egyiket, utána biztos nem mer piszkálni egyik sem.
2015. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szard le őket. 2 év és más iskolába fogsz járni. Ők még fiatalok ahhoz, hogy értsék a valódi értékeket. Nem tudsz mit csinálni velük sajnos, mert parasztok és azok is maradnak. Ha felnőtt leszel, akkor már nem lesznek ilyen problémáid, ha pedig lesznek, akkoris ott van az, hogy magadban annyit mondasz, hogy "Kapják be." Nem kell velük foglalkozni, unintelligensek, amin te nem tudsz változtatni. Ha pedig nincsenek barátaid emiatt, akkor töltsd az időt, tanulással, vagy valami jó hobbival, amit élvezel, hátha később ez adja meg, hogy mi leszel, ha nagy leszel és akkor sok hasznát fogod venni a gyakorlásnak.
2015. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 salalla11 ***** válasza:
Semmiképpen ne mutass gyengeséget, mert akkor tovább fognak piszkálni. Oda se figyelj rájuk, nézd őket levegőnek, és akkor egy idő után megunják. Ez a taktika nekem bevált. Mondjuk nekem a tesóm és az unokatesóm ellen kellett alkalmaznom, de egy idő után békén hagytak. Ha viszont visszaszóltam, sose hagyták abba.
2015. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!