Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Össze szeretném hozni az...

Össze szeretném hozni az osztályom, lehetséges? A többi lent

Figyelt kérdés

Hát nagyon szét esett az utóbbi időben az osztály közössége. Mindenki a másikra mutogat, hazudik, mindent másra ken,letagad mimdent. És vannak akik ezert engem hibáztatnak illetve egy fiú akire mindenki hallgat. Pedig csak meg mondtam neki kedvesen , hogy nem jön be nekem.

A másik dolog , hogy van egy kínai osztalytarsunk , persze megértjük a helyzetét, de 6 hónap allat nem sikerult meg érteni a sulis rendet? Nem hinném. Egyszóval neki mindent szabad , de ha mi csinálnak ugyan azt amit ő ránk egyből szólnának a tanárok. Mondjatok olyan dolgokat amik ujra össze hozzá az osztályt :) előre is köszönöm! 6.osztaly



2015. febr. 26. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen elképzelhető h neki teljesesen más volt minden és még szegény nem érti:) nem feltétlenül fontos h jóban legyen mindenki,csak senki se foglalkozzon a neki nem szimpatikussal ..:) talán üljetek le és beszéljétek ezt meg
2015. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
airsoft,paintball
2015. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert senki se őszinte ,ilyen a világ,könnyebb másra mutogatni,az helyett hogy felválalja a saját hibáját.
2015. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nákunk is hasonló a helyzet...lassan beletörődök...
2016. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!