Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utál az egész osztályom?!

Utál az egész osztályom?!

Figyelt kérdés
Van egy srác akinen a csaja az én legjobb barátnőm volt de a srác ki nem álhat engem. Nyilvánosan fenyegetett én ekkor szoltam osztályfőnökömnek, mert többen is ezt tanácsolták. Az igazgatohelsettesné kötött ki az ügy. Ekkor még jóba voltam barátnőmmel és elmondta az igazat. Azt mondták nekem ha folytatja szoljat tanárnak. 2 nappal késöbb nekem akart jönni. Ez orán történt és senki nem látta. Én mondtam ezt ofőmnek, ő behivatta a srác anyukáját ott bevalott mindent. Késöbb az osztályba azt terjesztette hogy én hazudtam és ő semmit nem csinált. Emiatt utál az egész osztály. Mit tudok tenni?
2015. jan. 21. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből ért valaki valamit?
2015. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bonyolult az ügy. Lényeg hogy egy idióta ösze vissza hazudozik és engem utál az egész osztály emiatt. A kérdés pedig az volt hogy mit tudok ilyenkor kezdeni?
2015. jan. 21. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírás gyakorlásával lefoglalod magad, és akkor nem idegeskedsz a gyerekes butaságok miatt.
2015. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Diszgráfiás és diszleksziás vagyok. Szoktam gyakorolni mert kell. És most miért én vagyok a gyerekes? Sokkal inkább az isztályom hogy egy marha után megy és nincs saját véleményük
2015. jan. 22. 05:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nehéz ügy. Ha ő a menőbb, nem tudsz mit tenni. Hidd el. Csak nagyon sok türelemmel.
2015. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

ha ez megnyugtat, engem is utálnak

igaz, nem azért, hanem mert a köcsögök mindig megtalálnak, vagy azért, mert dagadt vagyok, vagy azért, mert én visszamerek szólni nekik, stb.

ha vevők arra, hogy köcsögök lesznek, akkor ezen nagyon nem tudsz változtatni, próbálj meg legalább egy barátot találni

2015. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én sem vagyok túl jóba az osztályommal. Szerintem ne foglalkozz velük. Próbálj mondjuk másik osztályban barátokat keresni,biztos fogsz találni!:)
2015. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Más osztályból vannak barátaim. De igazából rajöttem hogy nem velem hanem az osztályal van a gond. Ez egy 9-es szakmunkás osztály én szakközépből kerültem ide. Ez a tanulmányi eredményeimen látszik is. Itt a probléma az hogy értelmesebb vagyok az osztályhoz képest.
2015. febr. 12. 08:54
 9/9 anonim ***** válasza:
nálam meg azért nem bírnak, mert túl kretén és falusi vagyok :) és? há ki nem šzarja le?
2015. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!