Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Létezik olyan, hogy anyakomple...

Létezik olyan, hogy anyakomplexus? És ebben az esetben ez mi?

Figyelt kérdés

14/L vagyok és nagyon vonzódom egy tanárnőmhöz.Kedves,jófej,fiatalos,kb. pont az ellentétem,de mégis túlzottan rajongok érte,túlságosan tisztelem és csodálom.Megfogott az egész lénye.Nem törődik különösebben velem,bár bizonyára jól el tudnánk beszélgetni,ha nem lennék mindig zavarban a közelébe.

Itthon sose volt rendes kapcsolatom az anyámmal,nem mintha a tanárnőbe őt látnám,vagy szeretetet akarnék tőle,de akkor ez miért van?Több,mint szimpátia.



2015. febr. 27. 22:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem néz fel rá,csak kedveli,mert jó ember
2015. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Gondold végig,hogy milyen tulajdonságai miatt szereted és ha ezt tisztázod magadban,akkor rájössz,hogy egész egyszerűen számodra szimpatikus tulajdonságokkal rendelkezik,ezért csíped.Nem kell ezzel annyit foglalkozni,természetes kamaszkori rajongás,majd túlesel rajta. :)
2015. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
...!IGEN anyakomplexus
2015. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!