Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hát nem tudom minek nevezzem...

Hát nem tudom minek nevezzem őt. Barát volt osztálytárs. Több anomália lent?

Figyelt kérdés

Szóval a volt osztálytársam egy érdekes ember uzsorás, állatkínzó, pénzéhes, beteges hazudozó egyéniség a barátnője elhagyta 3 év után mert megunta hogy havonta egyszer dugta és látogatta meg és zsarolta kézzel írott leveleket küldött neki hogy nem mehet ki a házból nem nézhet tv-t, nem beszélhet a saját szüleivel stb.

Aztán érzelmileg zsarolta hogy megőli magát ha elhadja, meg arra is gondolt hogy elvágja a torkát a boltból kimenet munka után de szerencsére lebeszéltem róla. A csaj azóta felcsínáltatta magát valami 55éves jól menő fickóval erről nem beszélt de gondolom nagyon nehezen viselte ezt is. Jelenleg nincs munkája pedig van érettségije+ szakmája is.



Szóval hogyan tehetném jobb emberré öt, mert érzem hogy börtönben fog kikötni előbb utóbb...?



#uzsora #állatkínzás #Nem törödőmség
2015. márc. 1. 15:36
 1/3 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Miért akarod jobb emberré tenni?
2015. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert a legjobb barátom aki mindig megnevetetett és mindig tudta ha problémám van és segített ha úgy volt
2015. márc. 1. 17:46
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire vagy járatos a médiában (hogy nézel-e híradót, kutakodsz-e interneten, pl. Hírkereső), de sok hibát róttak fel a bíráskodási hatalmi águnknak.

Ha vannak saját tapasztalataid (tehát ha pereskedsz pl.), akkor pontosan érted az utóbbit. Nevetséges, hogy egy ismerősömnek, mint saját gyermekei elrablójának azért kellett a police.hu oldalán körözött személyként szerepelnie, mert nem ért az ilyen esetekhez a bíróság (a bántalmazó apukának ítélték oda a gyerekeket, aki ugyebár sejted, hogy mit csinált volna velük...). Szlovákiában vízumot kaptak hallván az ügyüket, tehát menedék,- és letelepedési jogot. Magyarország elől... Valami itt nem stim.

Lényeg, hogy - utóbbi példákból lekövetkeztetve - a barátodat soha nem fogják elítélni. Az ilyen embereket, mint amilyen ő, azok, akik átlátnak a szitán és kiket nem sikerül neki átvernie, bántalmazóknak nevezik. Ha valaki egyszer azzá vált, az őmaga generálta folyamatok miatt az is marad. Ne próbáld megváltoztatni, mert nem fog sikerülni, és mert neked is bajod eshet.

Az ilyeneket vagy beperelni kell - nem itthon - , vagy őtőlük menekülni. Sok szerencsét!

2015. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!