Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan köszönjek az új osztály...

Hogyan köszönjek az új osztálytársaimnak a középiskolában?

Figyelt kérdés
Most épp általános iskola nyolcadik osztályosa vagyok.Ugye 14 éves.Nem akarom azt,hogy az osztálytársaim senkinek vegyenek majd.Nem vagyok az a nagy társaság.Én erre nagyon izgulok,hogy milyen ruha,milyen köszönés,stb.. Amúgy fiú vagyok,nem a b..zi.A mostani osztálytársaim levegőnek néznek,mert ezt az általános jól elszurtam.És ezt nem szeretném,mert sokan mondják,hogy itt már komoly barátokra lelnek az emberek.Csak nem tudom,hogy lehet valaki "komoly" barát,ezt leírnátok külön? Szóval most nem akarom elszúrni.Azt akarom,hogy rám felfigyeljenek,a lányok és a haverok a fiúk is.Nem vagyok rossz ember,pont,hogy kedves mindenkivel.De ha nagyon izgulok akkor olyan mintha egy nagyot dobbana a szívem,és elkezdek izgulni,hogy mi legyen.. úristen. Meg ilyenek.Januárban volt a felvételi és akikkel egy osztályban voltam,míg írtam,akkor jöttem rá,hogy elég jó lányok vannak már... Írjátok le légyszíves részletesen,hogy ti mit csináltatok akkor,amikor elöszőr megláttátok az új osztálytáraitokat.És,hogy nekem mit ajánlotok,és a bónuszt se felejtsétek el.Köszönöm. :D

2015. febr. 22. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig add önmagad, ez hidd el, elég magabiztossággal ruház majd fel.
2015. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát figyelj, én is viszonylag szégyenlősebb, izgulós gyerek voltam és tudom elég szar, mikor nem vagy jó az ismerkedésben meg könnyen zavarba jössz, stb.

Én annyit tudok tanácsolni, hogy ne agyald túl a dolgokat, ne görcsölj minden apró dolgon, lehet hogy nagyon jó barátokat is találsz az új sulidban, de az is lehet, hogy mikor ott hagyod azt a sulit is többet nem fogsz találkozni senkivel, kb. :D


Próbálj meg olyanokkal haverkodni, akik hasonlítanak rád, hasonló az érdeklődési körük. Pl. ha kocka vagy, akkor kockákkal, stb. :D Én pl. nagyon szeretem a rock és metal zenét és elkezdtem koncertekre járni, persze nekem annyiban jó volt, hogy tesómékkal jártam aztán rajtuk keresztül megismertem másokat, bár akkoriban én nagyon béna voltam, sokszor tök csendben voltam, stb... De nem tudom igazából, csak próbáld lazán venni a dolgokat, ne azon agyalj, hogy ki mit gondol rólad, ameddig nem vagyok tök bal*** addig minden rendben van.


Nem tudom mit mondhatnék még, mert nem ismerlek, de tényleg ne görcsölj nagyon.

2015. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
velem az a vicces, hogy én egyáltalán nem vagyok szégyenlős, nem voltam gólyatáborban, nem ismertem senkit, mégis úgy voltam vele, hogy jó lesz minden, elképzeltem mindent, aztán bementem húha most mit csináljak :D én is azt tudom mondani, hogy légy önmagad. Én egy agresszív, vérbeli s***fej vagyok, nem akartam, hogy így tekintsenek rám, mert meg akarok változni, ezért próbáltam kevesebbet beszélni, visszahúzódóbb voltam, mégis utáltak. Aztán úgy voltam vele, hogy sz***k az egészre, kikészítem az összeset és furcsa, de úgy hogy önmagamat adom és nem próbálok az lenni, aki nem vagyok és most már tök jól elvagyunk az osztályban. Én mikor először megláttam őket, az első gondolatom ez volt: "úristen, ki ez a sok r****c? hova kerültem?" de elmondom, hogy a látszat nagyon sokszor csal, én is olyanokkal lettem jóban, akikről nem is gondoltam volna. Na szóval első padba leültem és mivel ugye nem ismertem senkit, néha hozzászóltam egy-egy témához, de végig csak arra tudtam gondolni, hogy miért kell az összes lánynak vihogni. Fiúk, ők fiúk voltak. :D légy önmagad és sok sikert! :) 15/L
2015. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!