Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha felvállalom, jobban "felnéz...

Ha felvállalom, jobban "felnéznek" majd rám?

Figyelt kérdés
Meleg fiú vagyok és elég népszerűtlen, mármint nincsenek nagyon barátaim és amiatt, hogy meleg vagyok egyben hajlamos is arra, hogy furán viselkedjek. Egyszerűen ilyen a személyiségem. Ha esetleg egy picit több ember tudja meg mint egy pár ilyen-olyan barát azt, úgy hogy ha rakerdeznek pl siman megmondom, szimpatikusabb lehetek? Mert most nagyon magabiztosan erzem h elmondanam barkinek. Attol felek csak h elharapodzanak a dolgok s nm akarok pl megverődni, de mar belefaradtam a folytonos titkolózásba:(
2015. márc. 1. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem másoknak kell megfelelni, hanem önmagadnak.

Véleményem szerint kinevetnének. Nehogy azt hidd, hogy az emberek nem utálják a melegeket. Te ki különb? Egy szado, vagy mazo sem az. Na, meg azok sem, kik az utcán falják fel egymást.

Nekem semmi bajom nincs a melegekkel. De ne hirdesd. Magadnak tennél rosszat.

Elhiszem, hogy rossz, de majd találsz valakit és ne ezzel foglalkozz, hanem a munkáddal, a tanulással....stb.

Van ennél fontosabb is, mert ha itt leragadsz ennél, akkor nem tudsz az élet többi részére lépni és magadat viszed a sarokba.

2015. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lesznek talán, akik szemében leszel valaki, bár esküdni nem mernék rá. Viszont olyan, aki emiatt mutogatni fog rád, olyan biztosan lesz. Ostobák az emberek... ha úgy érzed, nem szeretnéd tovább titkolni, hát ne tedd, de csak a rossz visszhangot veheted biztosnak. Ennek ellenére én támogatlak a döntésedben.
2015. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
de*
2015. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy támogatsz!Igazából nem híresztelni akarom csak nem akarok hazudni..ha pl megkérdezik nm szeretnem letagadni szóval értitek..ck nm tom mi legyen:(( nm akarom h megutaljanak de hazudni se... köszönöm a válaszaitokat! Legyszi kort is írjatok! :)
2015. márc. 1. 19:33
 5/18 anonim ***** válasza:
és mióta ismered azt az illetőt
2015. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én is támogatom a döntésed. Ha fel mered vállalni akkor sokat nőhetsz valakik szemében, de az éremnek két oldala van, biztos lesz aki majd beszólogat. Másrészt meg ha tagadod az is gyanús lehet.
2015. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Milyen illetőt? Köszi h írtatok :)
2015. márc. 2. 19:35
 8/18 anonim ***** válasza:
Vállald ,majd röhögnek rajtad.
2015. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De most komolyan miert? :( nm tehetek róla, miert ilyen gonoszak egyesek?:((
2015. márc. 2. 21:27
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdező:Mond te ezt szórakozásból csinálod? mert amit írtál annyira érezhető hogy valakit próvokálni akarsz..
2015. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!