Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyíltan felvállalom, hogy...

Nyíltan felvállalom, hogy rasszista vagyok (csak egy népcsoport utálok), de rögtön jobbikosnak tartanak, miért?

Figyelt kérdés
Távol áll tőlem a jobbik, túlságosan arab-orosz barát.
2014. ápr. 20. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted miért? Vajon mi lehet az oka?
2014. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgom neked titokban. Azért tartanak jobbikosnak, mert a rasszisták 99%-a jobbikos.

...

A jobbikos szavazók 30%-ra illenek a rasszista, nacionalista, stb. jelzők. (például rám is, mivel én is nacionalista vagyok)

A 69%-a meg csak más pártokból kiábrándult szavazó.

2%-pedig a franc ezért is, és azért is.

2014. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2% helyett 1-et akartam írni.
2014. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert általában a rasszisták jobbikosok. De van kivétel is, például én. Nem szeretem a cigányok többségét, mert élősködők, viszont a Liberálisokra szavaztam gazdaságpolitikai nézeteik miatt.
2014. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

csak egy népcsoport utálok <vesd össze> túlságosan arab-orosz barát


Na mindegy.. a kérdésre válaszolva - mert az emberek többségének a fejében a jobbik és a rasszizmus fogalmak párosodtak az agymosóTV közreműködése mellett.


De a magam nevében beszélve nem érdekel sem az, hogy rasszista vagy, és az is hidegen hagy, milyen politikai nézeteid vannak. Szóval megnyugodhatsz, nem bélyegez meg mindenki.

2014. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az erősebb lobbi győz mindig. És az az erősebb, amelyik győz. Ez univerzális törvény.


Alapíts egy mozgalmat, amely kikéri magának, hogy rasszistának nevezzék, mivel nem utál csak 1 fajta népcsoportot és azt is kikéri magának, hogy liberálisnak nevezzék, mivel 1 fajta népcsoportot azért utál, és bár ez már esetleges, de azt is kikérheti magának, hogy egy olyan csoporttal azonosítsák, amelyik ugyancsak pontosan 1 népcsoportot utál, de az egy másik népcsoport. A harmadik pontot szerintem ne kérd ki magadnak, mert akkor azzal csak elveszítesz olyan támogatókat, akik ugyancsak 1 népcsoportot utálnak, de nem azt amelyiket te, viszont neked pont az az érdeked, hogy minél erősebb lobbid legyen, ehhez minél erősebb tagokra van szükség.

2014. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan! A Jobbik megalakulása elött is volt rasszizmus Magyarországon. Aki az ellenkezöjét állítja, az hazudik.
2014. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Engem is szokott bosszantani, hogy jobbikosnak tartanak a rasszizmusom miatt.

Én sem bírom őket a nagy keletmániájuk miatt.

2014. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a rasszisták nagy része Jobbikos.
2014. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy olyan ember aki megbélyegez egy népcsoportot, ne csodálkozzon ha aztán őt is megbélyegzik valaminek. Ez az akasztják-a-hóhért effektus.
2014. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!