Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik tanárotokat utáljátok...

Melyik tanárotokat utáljátok a legjobban? és miért?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 16:16
 1/10 anonim válasza:
80%
A kémia... Mert mindig bedurcizik és hangulatváltozós.. egyik percbe ordibál másik percbe már nyávog.. Egyik emberrel ordibál másikkal suttog.. xD Elég fura (kétszínű) Magát a kémiát az szeretem vagyis mint az összes többi tantárgyat 4-es vagyok de a tanár... az Kiborít
2015. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves vagyok, de nekem sok gyökér tanárom volt. Gyenge jellemű tanárnők voltak, akik a frusztrációjukat rajtunk vezették le, tanítani pedig abszolút nem tudtak.
2015. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én arra emlékszem (bár nem is volt olyan rég), hogy csendes visszahúzódó és 4,4-es átlagú tanulóként általában kedveltek a tanárok, legalábbis a nőiek. A férfiak valamiért mindig ellenszenvvel viseltettek irántam, még ha nem is volt ennek nagyobb jele, én ezt éreztem.
2015. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én a magyar nyelvtant.irodalom történelem, tanáromat
2015. márc. 3. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
az összeset xd de az osztályfőnőköt, a tesi tanárt, a kémia tanárt, a töri tanárt, fújj kikészülök bunkók
2015. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az egyik infó tanárt. Akkora gyökér, hogy minden lehetséges módon szivat minket, bármennyire kidolgozunk bármit, soha sem jó, pedig netről kell leszedni a dolgokat... Folyton ellent mond saját magának és másnapra már totál elfelejt mindent.

De a pozitívum, hogy 2 év után már kezdi megjegyezni a neveket, már legalább az osztály közel felének tudja, pedig még 20 an sem vagyunk, és nem tanít túl sok osztályt.

2015. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Osztályfőnököt. Ha meglát véletlenül iskolán kívül valahol sétálgatni, másnap azzal kezdi, hogy mit kerestem ott... Szívesen lecseréltetné sok osztálytársam is, de most már mindegy. 8.-osok vagyunk, ennyit már valahogy ki kell bírni.
2015. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az angol tanáromat aki egyben az osztályfőnököm is.:(

Állszent nőszemély, azt mondja nem cigizik és aki cigizik az csak a kijelölt helyen cigizzen, erre meglátom őt, hogy szívja ott ahol nem szabadna.

2015. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az idei tanáraim közül egyiket se, de tavaj volt egy pár. A matek, tesi, ofő és kémia tanáraimat utaltam, bunkók voltak nem vették figyelembe, hogy én is emberből vagyok, vannak érzéseim. Amikor csak tudtak belegázoltak a lelkembe
2015. ápr. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a tárgy zavar, hanem a viselkedése a tanárnak. Bármit tanítana, utálnám a tárgyat is.


1) nem adok jegyzetet, mert amikor én tanultam, nekem sem volt, pedig tudom, hogy azzal könnyebb megérteni és elsajátítani.


2) hibáztál, nem mondom meg, miként javíthatsz, csak azt, hogy gyenge és értéktelen vagy számomra.


3) nem tartom be az ígéreteimet : teljesen mást kérek számon, mint amit leadtam az órán.


4) unom a tanítást és ezért nem válaszolok a kérdésre, hanem feladom hazinak, amit nem értesz, hogy járj utána. Ezzel azt mutatom neked, hogy semmit sem ér az oktatás és minden tudást neked kell megszerzni és nem számíthatsz a segítségemre.


5) egy valakinek a viselkedése nem szimpatikus, ezért az egész osztályt megszivatom.


6) büntetésként elveszem a lehetőséget, hogy, amiben jó vagy, ne csinálhassad többet, ezzel megmutatom a hatalmamat és soha többet nem lesz lehetőséged javítani a hibáidon. Ezzel örök kárhozatra ítéllek és elintézem, belőled már jó ember csak nagyon nehezen lehet. = Szilágyi Erzsébet Gimnázium, BP.

Ennek ellentéte: Valami rosszat csináltál, ezért megnézem, miben vagy jó, és nagyon kemény plusz munkát adok, amit még fogsz tudni csinálni és be tudod bizonyítani, értékes tagja vagy a társadalomnak, így tudsz javítani a hibádon, és vezekelni. = Értelmes pedagógia


7) beteg voltál? 40 fokos lázad volt? Egyedül még WC-re sem tudtál kimenni?, de 1 napja jól vagy és már vissza is jöttél a suliba? Akkor a tegnap előtti anyagot, amit leadtam az osztálynak most számonkérés rajtad és megalázlak mindenki előtt, hogy semmit nem tudsz. = piarista iskola


8) csak az én tárgyam a fontos, minden más felesleges. Nálam csak az Isten tudja 5ösre, én 4esre, legjobb tanuló 3asra, 2est nem adok, mert nem hiszek abban, hogy az valódi jegy. = piarista suli


9) mérnök akarsz lenni? Oktv-n csak 20. Lettél országos szinten matekból? Akkor én most megbuktatlak biológiából, hiába van ornithologiai vizsgád és tudsz mindent a könyvből, de az órámon 2x beszéltél, amikor radirt kért tőled a mögötted ülő.

= Perendi tanár úr a piarista gimiből. Hogy rohadjon meg a gonoszságában!


10) ha nem csinálod meg, amit kérek, vassal verlek = Gyüre András tanárú, Piarista Gimnázium


11) vesztett a Juventus fociban, ezért ma 5 db egyest kiosztok az órámon : Tőzsért Pál, Piarista tanár.

2018. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!