Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek? Ha (esti iskolába...

Szerintetek? Ha (esti iskolába járok) akkor mennyi a valószínűsége hogy megbukok, ha nem az ottani tantárgyakkal foglalkozom? Addig amíg nem vesznek fel máshova, ahol olyan tantárgyak vannak, amik számomra fontosabbak.

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem.
2015. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan iskola ahol (fizika,kémia) nincs,de én ezt nem tudtam,és nem tudom hogy hova vesznek fel így,
2015. márc. 5. 23:53
 3/8 A kérdező kommentje:
és amit ott tanítanak,azok nem érdekelnek
2015. márc. 5. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tanulsz, akkor estin is ugyanúgy megbuktatnak.
2015. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se igazán értem, hogy mit akarsz mondani. Ha az esti suliban érettségire tanulsz, akkor ugyanazokat a tantárgyakat tanulod mint egy nappalis. Ha nem tanulsz megbuksz. Ez nem kedv kérdése, hogy nem érdekel a tantárgy nem tanulod. Ha nem tanulsz, nem tudsz osztályzatot tenni, és bukta
2015. márc. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fibri válasza:
Hát ha tudod hogy miből felelsz és előtte egy nappal bele veted magad meg vizsga előtt is egészen a vizsga terem ajtajáig , és blöffőlsz és szimpatikuskodsz meg szerencséd is van akkor kb 80°%os eséllyel átmehetsz, úgy hogy a vizsgát leszámítva soha nem is néztél rá a témára se.
2015. márc. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy sulit nem szeretsz, akkor nem az a megoldás, hogy nem tanulsz, azzal csak meghosszabbítod a kínjaidat. Tanulj és kerülj ki onnan mielőbb, hogy azzal foglalkozhass, amivel akarsz, mert így csak az időd pazarolod. Estin ugyanúgy kivágnak, vagy visszatapsolnak 3-4x is, ha úgy van, úgyhogy ha túl akarsz lenni rajta, tanulj.
2015. márc. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bővebben leírhattad volna, hogy milyen iskolába jársz. Az esti tagozat csak egy képzési forma, ettől az iskola még lehet gimnázium, OKJ-s szakképzés, de akár egyetem is.
2015. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!